0 грн.
Оформить заказ- Производитель: MPM
- Код товара: 100312158
- Гарантия: 12 мес.
- Наличие на складе: Нет в наличии
- Безналичный расчет: Не возможен
Наложенный платеж или предоплата
Отправим Новой почтой в любую точку Украины
Возврат товара в течении 14 дней
- Обзор товара
- Характеристики
- Отзывов (0)
Морозильна камера з шухлядами MPM-61-ZSH-25 має можливість заморожування 3 кг/24 години при -18OC з можливістю регулювання, тому ваші улюблені продукти довше залишаться свіжими. Не бійтеся, коли раптово закінчиться харчування - навіть у разі збою харчування виріб все одно працює протягом 8 годин. Крім того, він має можливість змінювати напрямок відчинення дверей ліворуч/праворуч, тому ви можете легко налаштувати її зовнішній вигляд під свої уподобання. Ваша кухня набуде нового виміру завдяки смаку оформленому корпусу білого кольору.
Морозильна камера з висувним ящиком МПМ-61-ЗШ-25 оснащена 3 прозорими відсіками для зберігання продуктів та контейнером для кубиків льоду. Ви і ваша сім'я не зможете поскаржитися на нестачу місця – не чекайте та наповніть його інтер'єр улюбленими продуктами. Він не великий, але функціональний (вага пристрою складає всього 22 кг нетто/24 кг брутто) і працює дуже тихо (рівень шуму LWA = 39 дБ). Річний споживання електроенергії становить 196 кВтг/рік.
| Производитель: | MPM |
| Вес: | 23 кг |
| Время сохранения температуры без электроэнергии: | 8 часов |
| Высота: | 84 см |
| Глубина: | 46 см |
| Класс энергоэффективности: | F |
| Климатический класс: | N, T, ST |
| Количество компрессоров: | 1 |
| Количество отделений: | 1 |
| Мощность замораживания: | 3 кг/сутки |
| Общий объем: | 70 л |
| Особенности: | перенавешиваемые двери |
| Полезный объем: | 61 л |
| Система размораживания: | статическая |
| Способ установки: | отдельностоящий |
| Суточное потребление эл. энергии: | 0.536 кВт |
| Температура в морозильной камере: | до -18°С |
| Тип компрессора: | обычный |
| Тип отделений: | полки |
| Тип управления: | механическое |
| Уровень шума: | 39 дБ |
| Хладагент: | R600a |
| Цвет: | белый |
| Ширина: | 48 см |
Нет отзывов об этом товаре.
terrorist
Українська