0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 100271298
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 09.04.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Піч конвекційна WHIRLPOOL AFO-602 - професійне теплове обладнання основне призначення якого випічка різних виробів з тіста, а також приготування штучних напівфабрикатів, страв з риби, м'яса і овочів.
Конвекційна піч виробника WHIRLPOOL (Італія) розрахована на 3 рівні(в) місткістю до 600х400 мм. Піч конвекційна WHIRLPOOL AFO-602 підключається до мережі 220 В, при цьому потужність печі - 3 кВт. Піч відрізняється особливою надійністю конструкції і простотою використання. У запропонованій моделі матеріал корпусу - нержавіюча сталь.
• Ергономічний дизайн і особлива надійність конструкції;
• Потужний, добре збалансований вентилятор гарантує швидкий і рівномірний розподіл тепла по всьому об'єму камери, що дозволяє приготувати продукт бездоганної якості;
• Якісний термостійкий матеріал для ущільнювачів дверей;
• Камера печі виконана з закругленими краями для зручності чищення.
| Виробник: | Whirlpool |
| Вага: | 37 кг |
| Кількість нагрівальних елементів: | 2 |
| Кількість режимів нагріву: | 20 |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Особливості: | підсвічування, дисплей |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Режими: | конвекція |
| Розміри: | 63 х 62 х 51 см |
| Тип управління: | сенсорний |
Відгуків про цей товар ще не було.