0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 562930
- Гарантія: 36 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 02.04.2026)
- Безготівковій розрахунок: Уточнюйте
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Абсолютно точне виконання. Цей холодильник Whirlpool оснащений електронною системою управління, яка забезпечує надзвичайно точні параметри, ідеальне функціонування і контроль температури. Ідеальне освітлення. Енергоефективне LED освітлення рівномірно розподіляється по всій холодильній камері, допомагаючи Вам легко і швидко знайти все, що Вам необхідно.
Вам буде достатньо місця. Ця модель холодильника Whirlpool забезпечить вам необхідний простір для комфортного зберігання їжі та напоїв. Вам буде достатньо місця. Інноваційна конструкція цього холодильника Whirlpool з нижньою морозильною камерою забезпечить необхідний простір для простого і комфортного зберігання продуктів.
Безпечне зберігання. Цей холодильник Whirlpool забезпечить бездоганне зберігання ваших пляшок зі своєї призначеної для цього площиною. Безпечне зберігання. Ця модель холодильника Whirlpool з нижньою морозильною камерою забезпечить ідеальне зберігання пляшок завдяки спеціальній решітці для пляшок
Безпечне зберігання. Ця модель холодильника Whirlpool з нижньою морозильною камерою забезпечить ідеальне зберігання пляшок завдяки спеціальному роздільник пляшок. Управління простором. Цей холодильник Whirlpool оснащений роздільником в ящику для овочів і фруктів, щоб зробити їх зберігання ще простіше і приємніше.
Гігієнічність без зайвих турбот і хвилювань. Цей фільтр розроблений компанією Microban - світовим лідером по антибактеріальних рішень. Він запобігає розмноженню бактерій і допомагає усунути неприємні запахи.
| Виробник: | Whirlpool |
| Вага: | 50 кг |
| Висота: | 177.1 см |
| Глибина: | 54.5 см |
| Дверні корзини: | 5 шт. |
| Дисплей: | так |
| Додаткові функції: | внутрішнє освітлення, система антибактеріального захисту, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, система регулювання вологості, індикація несправності, технологія "6th Sense" |
| Загальний об'єм холодильника: | 314 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кліматичний клас: | N, ST, Т, SN |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Колір: | білий |
| Контейнер для овочів: | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | відсутній |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 314 л |
| Полиця для пляшок: | в дверях, Підвісна |
| Полки холодильної камери: | загартоване скло (6 шт.) |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 115 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | відсутня |
| Система розморожування No Frost: | холодильне відділення |
| Система розморожування холодильної камери: | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки: | вбудовуваний |
| Тип компресора: | лінійний |
| Тип управління: | електронне |
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 54 см |
Відгуків про цей товар ще не було.