0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 100198480
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 14.07.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Великий та місткий холодильник Whirlpool W7X82IR практичний та зручний, він оснащений усіма необхідними сучасними системами для стабільної роботи та тривалого терміну зберігання продуктів. У холодильнику Whirlpool встановлений надійний цифровий інверторний компресор. Він оптимізує споживання енергії і знижує коливання температури, що сприяє кращому збереженню продуктів і приємно здивує своєю практично безшумною роботою, адже рівень шуму, що видається, не перевищує 40 дБ. Технологія 6th Sence гарантує безперервний контроль температури у реальному часі, миттєво реагує на коливання та швидко регулює її для підтримки свіжості продуктів. Крім того, він зводить до мінімуму коливання температури в морозильній камері, тим самим захищаючи продукти від перемерзання, втрати якості та кольору.
| Виробник: | Whirlpool |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 17 г |
| Вага: | 76 кг |
| Висота: | 191.2 см |
| Глибина: | 68 см |
| Дверні корзини: | 4 шт. |
| Дисплей: | так |
| Додаткові функції: | внутрішнє освітлення, технологія "6th Sense", поличка easyaccess, швидка заморозка |
| Додатково: | зона свіжості, нульова зона |
| Загальний об'єм холодильника: | 335 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт. |
| Кліматичний клас: | N, ST |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Колір: | чорний |
| Контейнер для овочів: | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 104 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 231 л |
| Льодогенератор: | форма для льоду |
| Особливості: | швидке заморожування, зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | 1 шт., в дверях |
| Полки холодильної камери: | 2 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 10 кг |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 251 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | холодильне + морозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | інверторний |
| Тип управління: | електронне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Функція перенавішування дверей: | так |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 60 см |
Відгуків про цей товар ще не було.