0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 100198477
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 09.09.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
21030 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Насолоджуйтесь неймовірною свіжістю та якістю продуктів! Холодильник Whirlpool W7X82OW із нижньою морозильною камерою: із системою охолодження Total NoFrost. З технологією Total NoFrost у холодильнику Whirlpool повітря у морозильній камері автоматично осушується, завдяки чому не потрібно витрачати час на розморожування. Крім того, заморожені продукти не прилипають до стінок, етикетки залишаються розбірливими, а місце зберігання продуктів – чистим. Датчики 6th Sense виявляє найменші зміни температури та вологості та негайно відновлює їх рівень відразу після того, як Ви покладете продукти в холодильну камеру та закрийте дверцята. Whirlpool W7X82OW має клас енергоефективності А++, що забезпечить якісні результати у поєднанні з низьким рівнем енергоспоживання. Використовуйте переваги швидкого доступу до продуктів завдяки спеціальній полиці простого доступу на напрямних вона висувається таким чином, що дозволяє швидко отримати ті продукти, які Ви найчастіше використовуєте.
Завжди ідеальні умови для зберігання продуктів
Технологія 6th Sense Precision Control забезпечує постійний контроль температури та рівня вологості в режимі реального часу, негайно реагуючи на їх зміни та оперативно відновлюючи їх до необхідного рівня як у холодильній, так і та в морозильній камерах. Продукти, фрукти та овочі залишаються свіжими довше, зберігають колір, форму та корисні властивості.
Система охолодження Total No Frost
Інтелектуальні датчики всередині холодильної камери відстежують температуру та зменшують її коливання, щоб забезпечити оптимальний рівень, необхідний для зберігання продуктів. Технологія Whirlpool Total NoFrost автоматично осушує повітря в морозильній камері, завдяки чому немає необхідності витрачати час на розморожування. Крім того, заморожені продукти не прилипають до стінок, етикетки залишаються розбірливими, а місце зберігання продуктів завжди чистим.
Фрукти та овочі залишаються свіжими до 15 днів
Два висувні ящики з вбудованим регулятором вологості дозволяє зберігати фрукти та овочі свіжими до 15 днів.
Зберігає свіжість ніжних страв довше!
FreshBox – спеціальний ящик з температурою приблизно 0°C, завдяки чому він стає ідеальним місцем для зберігання м'яса, риби та інших продуктів, що швидко псуються. За рахунок підтримки постійного рівня температури, продукти збережуть смак, структуру та корисні властивості, а Ви зможете насолодитися свіжими та здоровими стравами.
Зручний доступ
Спеціальна полиця простого доступу на напрямних висувається таким чином, що дозволяє швидко дістати ті продукти, які Ви найчастіше використовуєте.
Швидко заморозити продукти
Функція швидкого заморожування встановлює температуру в морозильній камері на 10 градусів нижче мінімального значення, щоб швидко заморозити продукти та зберегти їх смакові якості.
Внутрішнє LED освітлення
Нова надійна та ефективна система світлодіодного освітлення споживає менше енергії. Це також забезпечує кращу видимість усередині холодильника.
Завжди ідеальні умови для зберігання продуктів
Технологія 6th Sense Precision Control забезпечує постійний контроль температури та рівня вологості в режимі реального часу, негайно реагуючи на їх зміни та оперативно відновлюючи їх до необхідного рівня як у холодильній, так і та в морозильній камерах. Продукти, фрукти та овочі залишаються свіжими довше, зберігають колір, форму та корисні властивості.
Система охолодження Total No Frost
Інтелектуальні датчики всередині холодильної камери відстежують температуру та зменшують її коливання, щоб забезпечити оптимальний рівень, необхідний для зберігання продуктів. Технологія Whirlpool Total NoFrost автоматично осушує повітря в морозильній камері, завдяки чому немає необхідності витрачати час на розморожування. Крім того, заморожені продукти не прилипають до стінок, етикетки залишаються розбірливими, а місце зберігання продуктів завжди чистим.
Фрукти та овочі залишаються свіжими до 15 днів
Два висувні ящики з вбудованим регулятором вологості дозволяє зберігати фрукти та овочі свіжими до 15 днів.
Зберігає свіжість ніжних страв довше!
FreshBox – спеціальний ящик з температурою приблизно 0°C, завдяки чому він стає ідеальним місцем для зберігання м'яса, риби та інших продуктів, що швидко псуються. За рахунок підтримки постійного рівня температури, продукти збережуть смак, структуру та корисні властивості, а Ви зможете насолодитися свіжими та здоровими стравами.
Зручний доступ
Спеціальна полиця простого доступу на напрямних висувається таким чином, що дозволяє швидко дістати ті продукти, які Ви найчастіше використовуєте.
Швидко заморозити продукти
Функція швидкого заморожування встановлює температуру в морозильній камері на 10 градусів нижче мінімального значення, щоб швидко заморозити продукти та зберегти їх смакові якості.
Внутрішнє LED освітлення
Нова надійна та ефективна система світлодіодного освітлення споживає менше енергії. Це також забезпечує кращу видимість усередині холодильника.
Характеристики
| Виробник: | Whirlpool |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері: | 17 г |
| Вага: | 73 кг |
| Висота: | 191 см |
| Глибина: | 68 см |
| Дверні корзини: | 4 шт. |
| Дисплей: | так |
| Додаткові функції: | внутрішнє освітлення, технологія "6th Sense", висувна полиця, freshbox, total no frost |
| Додатково: | нульова зона |
| Загальний об'єм холодильника: | 335 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт. |
| Кліматичний клас: | N, ST |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Колір: | білий |
| Контейнер для овочів: | 2 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 104 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 231 л |
| Льодогенератор: | форма для льоду |
| Особливості: | швидке заморожування, зона свіжості |
| Полиця для пляшок: | 1 шт., в дверях |
| Полки холодильної камери: | 3 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г): | 10 кг |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Річний витрата електроенергії: | 251 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Система розморожування No Frost: | холодильне + морозильне відділення |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Спосіб установки: | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора: | інверторний |
| Тип управління: | електронне |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Холодоагент: | R600a |
| Ширина: | 60 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.