Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS C 1500VA LCD 230V (SMC1500I)
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: APC
  • Код товару: 85610
  • Гарантія: 24 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Виробник: APC
Інтерфейс підключення: RS-232, USB
Автон. робота при max навантаж: 4 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Вага, кг: 24 кг
Вбудована батарея: RBC6
Кількість IEC розеток, шт: 8
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 8 x IEC 320 C13
Потужність, ВА: 1500 В*А
Потужність, Вт: 900 Вт