0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Spyderco
- Код товару: 100293309
- Гарантія: 3 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 02.12.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Його місце і функції в молекулярному складі цієї сталі виконує азот. Азот і хлориди, розчинені у воді (особливо морський) не утворюють хімічних сполук, а значить, не призводять до корозії сталі.Ножі серії Salt 1 оснащуються рукоятками, які також зовсім не схильні до впливу солоної води.
Матеріалом виступив нейлон, заповнений скловолокном (FRN) - він дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Кігтеподібна форма клинка ножа Tasman Salt з'явилася в морській рибній промисловості, де було потрібно швидке і ефективне розрізування або розривання мотузки, канатів, сіток тощо. Загнутий кінець леза ножа утримує матеріал, який розрізається по ходу гострого леза, що робить розрізання більш безпечним і зручним.
Доступний в серейторному заточуванні і зі звичайною різальною кромкою. Кліпса зроблена з титану, тобто також не схильна до корозії
| Виробник: | Spyderco |
| Вага: | 60 г |
| Вид ножа: | туристичний |
| Довжина клинка: | 74 мм |
| Загальна довжина: | 182 мм |
| Колір: | чорний |
| Конструкція: | складаний |
| Конструкція осьового механізму: | на шайбах |
| Країна реєстрації бренду: | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка: | H-1 |
| Матеріал рукояті: | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Особливості: | 4-ох позиційна кліпса |
| Поверхня клинка: | нержавіюча |
| Примітка: | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі: | 59–60 HRC |
| Тип відкривання: | отвір для пальця |
| Тип замка: | Back Lock |
| Тип ріжучої кромки: | гладка |
| Товщина клинка: | 2.5 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.