0
0

Ніж Sencut Vesperon Blackwash Black Micarta (S20065-3)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sencut
  • Код товару: 100351115
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Під замовлення (на 08.10.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Можливий
2780 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Простий дизайн ножа Sencut Vesperon компенсується гостротою та функціональністю клинка з прямим лезом, яке підходить як для вирішення побутових завдань, так і виконання робіт у польових умовах.

Модель є ножем-фліпером, що розкривається натисканням на сталевий плавець. Але користувач може відкрити інструмент іншим способом, підчепивши пальцем клинок з наскрізним отвором і встановивши його в робочому положенні. Лезо утримується за допомогою замка liner lock із наскрізною конструкцією, що характеризується легкістю в очищенні.

Профіль клинка drop point — це універсальна форма, яка часто зустрічається в кишенькових ножах різного цінового сегмента. Навантаження на такий клинок розподіляється рівномірно, що знижує ймовірність появи сколів та інших пошкоджень на різальній крайці.

Матеріалом клинка виступає нержавіюча сталь 9Cr18MoV, легована молібденом і ванадієм. Вміст вуглецю в металі становить ±0.9%, а хрому — ±18%, що робить марку міцною та стійкою до іржавіння. Після термообробки твердість сталі досягає 58-60 HRC. Це оптимальне значення для використання інструмента в завданнях різної складності, чому також сприяє чорне покриття металу як додатковий спосіб зміцнення клинка.

Руківʼя завдовжки 114.1 мм виконане з мікарти з особливим, великим плетінням. Приємна, трохи шорстка на дотик поверхня матеріалу привносить комфорт в експлуатацію ножа, а також робить цей процес безпечнішим, не даючи інструменту ковзати в руці. Товщина руківʼя дорівнює 12 мм.

Сталеву кліпсу можна кріпити з різних боків руківʼя, закріпивши парою гвинтів. Всі дрібні деталі мають чорне покриття, щоб уникнути іржавіння у разі контакту з вологою. Вага моделі Vesperon не перевищує 96.9 г, що позитивно впливає на зручність її носіння.

Характеристики:
  • складаний ніж типу EDC з чорним клинком drop point;
  • матеріал клинка – сталь 9Cr18MoV (58-60 HRC);
  • тип заточування – прямий;
  • замок liner lock;
  • подвійний механізм відкривання конструкції (фліпер / отвір у клинку);
  • матеріал руківʼя – мікарта з великим плетінням (canvas micarta);
  • наявність двопозиційної кліпси;
  • повна довжина – 199.2 мм;
  • довжина клинка – 85.1 мм;
  • товщина клинка – 3 мм;
  • довжина руківʼя – 114.1 мм;
  • товщина руківʼя – 12 мм;
  • вага – 96.9 г.


Характеристики
Виробник: Sencut
Вага: 96.9 г
Вид ножа: кишеньковий (EDC), туристичний
Довжина клинка: 85.1 мм
Довжина рукояті: 114.1 мм
Загальна довжина: 199.2 мм
Колір: чорний
Конструкція: складаний
Конструкція осьового механізму: на підшипниках
Країна реєстрації бренду: Китай
Країна-виробник: Китай
Марка сталі / Матеріал клинка: 9Cr18MoV
Матеріал рукояті: микарта
Особливості: кліпса
Поверхня клинка: Black
Примітка: Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Твердість сталі: 58-60 HRC
Тип відкривання: отвір для пальця, фліппер
Тип замка: Liner Lock
Тип ріжучої кромки: гладка
Товщина клинка: 3 мм
Форма клинка: drop-point
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
365 грн.
Продано
0
1699 грн.
Продано
0
1045 грн.
Продано
0
2713 грн.
Продано
0
5740 грн.
Продано
0
437 грн.