0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: GRANADO
- Код товару: 100339790
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 08.10.2025)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кухонна витяжка Palamos 2613-700 поєднує сучасний дизайн та універсальне виконання у кольорах white, black, inox. Стильний дизайн моделі доповнює LED лампа у вигляді стрічки. Але й інші характеристики цієї моделі є досить цікавими.
Алюмінієвий п’ятишаровий фільтр надійно захищає двигун від забруднення жиром і забезпечує надійну його роботу впродовж довгих років. Продуктивність 700 куб.м, а отже така витяжка легко впорається із задимленною кухнею площею до 25 кв.м. Ви можете обирати з-поміж трьох швидкісних режимів, щоб витяжка працювала інтенсивно, коли це потрібно, й економила ресурси, коли є така можливість.
Тип керування теж можна обирати, так, як це може бути сенсорне на панелі та за допомогою дистанційного керування пультом. Зворотний клапан турбується про те, щоб у ваш дім не потрапляло забруднене повітря.
Виробник: | GRANADO |
Габарити: | 520 x 255 x 240 мм |
Діаметр вентиляційної труби: | 150 мм |
Дисплей: | немає |
Кількість двигунів: | 1 |
Кількість швидкісних режимів: | 3 |
Колір: | нержавіюча сталь |
Лампи: | світлодіодні лампи |
Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь |
Потужність: | 200 Вт |
Продуктивність: | 700 м3/год |
Рівень шуму: | 52 Дб |
Режим роботи: | відведення повітря і рециркуляція |
Таймер: | є |
Тип: | вбудована |
Тип монтажу: | в стільницю |
Тип управління: | сенсорне, пульт ДК |
Фільтри: | алюмінієвий |
Ширина корпусу: | 52 см |
Відгуків про цей товар ще не було.