0
0

Електрощітка для волосся Rotex RHC365-C Magic Brush (RHC365-C)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Rotex
  • Код товару: 557058
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Під замовлення (на 12.11.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Можливий
363 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Краса з комфортом
Унікальна щітка-випрямляч ROTEX RHC365-C Magic Brush поєднує в собі властивості праски для волосся і класичного масажного гребінця. Має властивість антистатика і дозволяє максимально комфортно вирівняти неслухняні, пухнасті локони, надаючи пасмам здоровий блиск.

Переваги застосування
Завдяки зручній щітці ROTEX RHC365-C Magic Brush укладання займає всього кілька хвилин, в порівнянні з використанням праски-випрямляча. Вдало підібраний матеріал виконання конструкції гарантує захист ламкому, тонкому волоссю, схильному до посічення. Локони не обпалюються, не пересушуються, не травмуються, адже нагрівається пристрій швидко і рівномірно по всій довжині. Завершуючи образ можна скористатися фіксуючими засобами, а можна обійтися і без їх застосування, оскільки укладання щіткою тримається довго в ідеальному стані.

Практичність і зручність
Керамічні нагрівальні елементи швидко досягають потрібної температури і готові до роботи всього за хвилину. Нагріваючись рівномірно по всій довжині, щітка дбайливо укладає пасмо за пасмом, не травмуючи шкіру голови, а додатково масажуючи її, збільшуючи приплив крові до волосяних коренів. Використовувати прилад можна щодня, без побоювання зіпсувати або нашкодити волоссю. Практичний шарнірний шнур не заплутується в процесі експлуатації, оскільки може обертатися на 360°.


Характеристики
Виробник: Rotex
Індикація нагріву: немає
Вага: 0.216 кг
Вибір температури нагрівання: немає
Габарити (ВхШхГ): 19 х 4.5 х 4 см
Для створення: гладкої зачіски
Довжина шнура, см: 180 см
Кількість температурних режимів: 1
Колір: білий
Матеріал покриття: кераміка
Особливості: керамічні щетини, обертання шнура на 360°
Потужність: 40 Вт
Тип управління: механічне
Час нагріву: 60 сек
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.