0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: POLARIS
- Код товару: 665740
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Щипці для волосся Polaris PHS 2599KT дадуть змогу створити стильну зачіску за лічені хвилини.
Завдяки своїм характеристикам Polaris PHS 2599KT ідеально підходить як для випрямлення волосся, так і для його завивання.
Триступеневий LED терморегулятор
За допомогою регулятора можна виставити один із трьох температурних режимів — 180, 200 і 220 градусів.
Швидке нагрівання
Polaris PHS 2599KT лише за 60 секунд уже готові до роботи. Стільки ж часу йде і на охолодження приладу.
Автоматичне вимкнення
Функція автоматичного вимкнення деактивує прилад через 60 хвилин після останнього використання. Прилад обладнаний системою захисту від перегрівання.
Зручно використовувати
Індикатор нагрівання проінформує користувача про готовність до роботи. Спеціальна кнопка відповідає за блокування корпусу в закритому стані. Ручка має м'яке покриття Soft Touch, а шарнірний механізм кріплення мережевого шнура робить експлуатацію Polaris PHS 2599KT максимально зручною.
| Виробник: | POLARIS |
| Індикація нагріву: | LED |
| Вага: | 0.34 кг |
| Вибір температури нагріву: | так |
| Діапазон температури нагріву: | 180-220 °С |
| Довжина шнура: | 1.7 м |
| Живлення: | дротове |
| Зачіски: | для гладкої зачіски |
| Кількість температурних режимів: | 3 |
| Колір: | червоний |
| Матеріал пластин: | керамічні пластини |
| Особливості: | автовідключення, захист від перегріву, обертання шнура на 360 °, петля для підвішування, блокування пластин, плаваючі пластини |
| Потужність: | 45 Вт |
| Призначення: | побутовий |
| Розмір: | 32.4 х 8.5 х 3.5 см |
| Тип управління: | електронне |
| Час нагріву: | 60 сек |
Відгуків про цей товар ще не було.
terrorist
Українська