0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: First
- Код товару: 100304155
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 05.08.2024)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
First FA-5668-2 - це сучасний стайлер, головна перевага якого полягає в високоефективності і абсолютній безпеці для волосся. Стайлер має пластини з керамічним покриттям, які плавно ковзають по поверхні волосся, не пошкоджуючи і не пересушує їх. Він має плавне регулювання температури, завдяки якій користувач може вибрати необхідну в діапазоні від 120 до 220 градусів. Зовнішній вигляд пристрою представлений лаконічним дизайном, який не тільки радує око, але і робить експлуатацію комфортніше. Зручна ручка відмінно відчувається в долоні, а поворотний шнур з петлею для підвішування дарує повну свободу дій. При цьому подовжені пластини забезпечать кращий контакт з волоссям, що зробить вирівнювання більш ефективним і швидким.
| Виробник: | First |
| Індикація нагріву: | LED |
| Вага: | 0.3 кг |
| Вибір температури нагріву: | так |
| Діапазон температури нагріву: | 220 °С |
| Довжина шнура: | 1.78 м |
| Живлення: | дротове |
| Зачіски: | для гладкої зачіски |
| Кількість температурних режимів: | 6 |
| Колір: | рожевий |
| Матеріал пластин: | керамічні пластини |
| Потужність: | 42 Вт |
| Призначення: | побутовий |
| Розмір: | 95 х 35 х 35 мм |
| Тип управління: | механічне |
Відгуків про цей товар ще не було.