0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Rotex
- Код товару: 638572
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: В наявності (мало)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Підлоговий вентилятор
Підлоговий вентилятор Rotex RAF54-E виконаний в класичному дизайні. Він розмістився на довгій і регульованою ніжці, яка, як і показник потужності в 40 Вт, дозволяє йому обслуговувати площа в 10 квадратних метрів. Вентилятор має три пластиковими лопатями, які крутяться в трьох швидкісних режимах, забезпечуючи найефектніший результат.
Інші технічні параметри
Підлоговий вентилятор Rotex RAF54-E працює на кнопочному управлінні, яке по праву вважається одним з найпростіших. Встановіть його на підлогу і підключіть, після чого виберіть швидкісний режим і відрегулюйте робочу позицію: по висоті, або по куту нахилу. Харчується модель від стандартної електромережі (220 V / 50 Гц). Обладнаний таймером. Перевагою даного вентилятора є дистанційне керування. Вам більше не знадобитися підніматися, щоб змінити режим роботи пристрою - зробіть це одним кліком, використовуючи пульт управління.
| Виробник: | Rotex |
| Вага: | 2.3 кг |
| Вид: | лопатевий |
| Діаметр: | 40 см |
| Додаткові характеристики: | захист від перегріву |
| Кількість лопатей: | 3 |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Колір: | білий |
| Максимальна потужність: | 40 Вт |
| Матеріал корпусу: | пластик, метал |
| Матеріал лопатей: | пластик |
| Можливість регулювання: | автоповорот, по висоті, кута нахилу |
| Рекомендована площа обслуговування: | 15 м² |
| Тип: | підлоговий |
| Управління: | механічне, пульт ДУ |
| Функції: | таймер |
Відгуків про цей товар ще не було.