0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Russell Hobbs
- Код товару: 327139
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Тостер Russell Hobbs 25081-56 з нової лінійки приладів для сніданку Bubble в першу чергу виділяється незвичайним дизайном.
Виконаний в ніжному відтінку рожевого з милим ляльковим дизайном і стильними сталевими акцентами він виразно стане не просто кухонним приладом, але і родзинкою інтер'єру. Такий привабливий зовнішній вигляд повсякденного приладу неодмінно буде радувати око, і задавати Вам хороший настрій на весь день!
Тостер оснащений 6 регулюваннями температури, функціями розморожування і підігріву, що дозволить Вам з легкістю насолоджуватися улюбленими хрусткими тостами.
High lift - це ще одна зручна функція, яка робить цей тостер незмінно привабливим. Тепер щоб перевірити рівень засмажені тости Вам достатньо підняти його і переконатися, що він саме такий як Вам хочеться.
Історія істинно англійської фірми Russell Hobbs почалася в 1952 року. Її творці (Вільям Рассел і Пітер Хоббс) зуміли створити побутову техніку нового покоління, повністю змінивши уявлення про її колір і форму. З цього часу побутова техніка перестала бути нудною.
Всю продукцію компанії відрізняє якість, практичність і стильність. В Англії - ця компанія займає лідируючу позицію на ринку ще з 60- 70-х років минулого століття. Зараз, завдяки своєму істинно англійського стилю і якості, компанія впевнено увійшла в списки світових лідерів аналогічного виробництва.
Виробник: | Russell Hobbs |
Відсік для зберігання шнура: | так |
Вага: | 1.4 кг |
Габарити: | 22.3 х 29.2 х 16.6 см |
Кількість відділень: | 2 відділення для тостів |
Кількість ступенів підсмажування: | 6 |
Колір: | сріблястий, рожевий |
Матеріал корпусу: | метал |
Потужніть: | 930 Вт |
Тип керування: | електронне |
Функція підігріву: | так |
Функція розморожування: | так |
Відгуків про цей товар ще не було.