0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 100269654
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 07.11.2024)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
PerfectCare 800 Пральна машина з фронтальним завантаженням
Наша програма UltraWash – це ідеальний баланс догляду та енергоефективності для змішаного завантаження – у циклі, тривалістю 59 хвилин. Ефективне прання за низької температури захищає ваш одяг. Під час прання за 30ºC заощаджується 30% енергії порівняно з програмою прання бавовни за 40ºC. Бережне ставлення до одягу та навколишнього середовища.
Ефективне очищення при 30ºC, економія 30% енергії
Наша програма UltraWash пропонує відмінне очищення та кращий догляд за одягом менше, ніж за одну годину. Нижче споживання енергії та ідеальне очищення за більш низьких температур стали можливими завдяки нашій технології попереднього змішування. Збереження якості одягу на довше.
Ефективне швидке та холодне прання за допомогою лотка UniversalDose
Спеціальні струмені води в унікальному лотку UniversalDose розм'якшують капсули PODS, активуючи їх на 60% швидше, ніж додавання в барабан. Це допомагає дбайливо видаляти забруднення в холодній воді та за допомогою програм тривалістю 1 годину з мінімальним навантаженням на навколишнє середовище.
Винятковий догляд за одягом одним дотиком на смартфоні
З програмою MyElectrolux можна дистанційно керувати приладами для догляду за білизною з вашого смартфона. Використовуйте функцію "Care Advisor" (Порадник з догляду) для отримання експертних порад щодо найкращого очищення одягу. За допомогою функції MyFavourites можна зберегти налаштування для речей, які ви носите найчастіше.
На третину менше складок
Система SteamCare закінчує кожен цикл прання обробкою парою для зменшення складок на третину. Досягнення гладкого результату без нагріву та звичайного прасування.
Видаляє понад 99,99% бактерій та вірусів з одягу
Програма Anti-Allergy Vapour видаляє понад 99,99% бактерій та вірусів з одягу – це підтверджує сертифікат Swissatest. Завдяки поєднанню парового чищення та прання при температурі 60°C забезпечується зменшення алергенів та гігієнічна чистота одягу.
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Smart функції: | управління по WiFi |
| Вага: | 77.5 кг |
| Висота: | 84.7 см |
| Глибина: | 63.6 см |
| Дисплей: | так |
| Кількість програм: | 14 |
| Клас віджиму: | А |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Клас прання: | A |
| Колір дверцят: | чорний |
| Колір корпусу: | білий |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв: | 1600 |
| Максимальне завантаження білизни: | 10 кг |
| Особливості: | захист від протікання, пар |
| Програми прання: | верхній одяг, дитячі речі, джинси, синтетика, бавовна, делікатне прання, шовк, спорт, віджим, антиалерген, пухові речі, шерсть |
| Споживання води за 1 цикл: | 69 л |
| Спосіб установки: | окремостоячий |
| Технічні особливості: | обробка паром, замок від дітей |
| Тип: | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Тип завантаження: | фронтальне завантаження |
| Функції: | вибір температури, старт/пауза, вибір швидкості віджиму |
| Ширина: | 59.7 см |
Відгуків про цей товар ще не було.