0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Proton
- Код товару: 289952
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 16.06.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
В сучасних мініатюрних 1D-кодах, що використовуються повсюдно, можна закодувати сотні символів. Основна інформація про товар може подорожувати разом з ним на упаковці і в один момент виявитися введеною в комп'ютер за допомогою дротового сканера 1D-кодів ІСЅ-5190 з USB-інтерфейсом від компанії Proton.
Імідж-сканер ICS-5190 являє собою відмінне рішення для тих, хто потребує в економічному і, в той самий час, якісному, і високопродуктивному сканері штрих-кодів. При роботі зі сканером використовуються два найбільш популярних інтерфейси підключення: USB HID (емуляція розриву клавіатури) і USB-COM (емуляція COM порту), що забезпечує безперебійну передачу даних і безпомилкову інтеграцію в головний пристрій.
Завдяки прогумованим вставкам в корпус, захищеному скануючому модулю і стійкого до подряпин вікна, сканер витримує падіння з висоти 1,5 метрів. А ступінь загального захисту від навколишнього середовища IP41 дозволяє використовувати його як в запилених приміщеннях, так і під невеликим дощем.
За допомогою нової технології сканування FuzzyScan 3.0, ICS-5190 з легкістю читає низько-контрастні, пошкоджені, забруднені і погано протягнуті в пресі штрих-коди з мінімальною контрастністю 20%. Завдяки розширеному діапазону сканування, ви легко зможете зчитати 100% UPC/EAN штрих-коди з відстані понад 40 см, 20 mil Code 39 коди — понад 60 см. Достатня швидкість сканування: до 300 сканувань в секунду, — дозволяє не знижувати продуктивності праці.
В доповнення до режиму презентаційного сканування, сканер володіє функцією автоматичного виявлення об'єктів (штрих-кодів). Великий кут активності фотоелемента дозволяє прискорювати процес зчитування, не відволікаючись на пошуки потрібного положення товару відносно сканера. При попаданні коду в область покриття скануючого модуля, сканер виходить з енергозберігаючого режиму і автоматично сканує штрих-код. Варто відзначити наявність додаткових автономних режимів роботи, при яких ICS-5190 проводить сканування в пульсуючому режимі, в режимі постійної активності скануючого модуля та в режимі автоматичного вимикання.
| Виробник: | Proton |
| Індикатори читання: | світловий індикатор синього кольору, настроюваний звуковий сигнал |
| Інтерфейси підключення: | USB |
| Вага: | 106 г |
| Декодовані штрих-коди: | 1D |
| Клас захисту: | IP41 |
| Колір: | чорний |
| Контрастність: | 20% |
| Наявність підставки: | без підставки |
| Підсвічування штрих-коду: | 630nm LED |
| Роздільна здатність: | 3 mil |
| Розміри: | 165 x 65 x 39 мм |
| Система зчитування: | Linear Imaging |
| Стійкість до зовнішніх впливів: | витримує падіння з висоти 1.5 м |
| Температура експлуатації: | -10°С до + 50°С |
| Температура зберігання: | -40˚C +70˚C |
| Тип: | ручний |
| Тип підключення: | дротовий |
| Типи зчитуваних штрих-кодів: | Code 11, Code 39, Code 128, Codabar, GS1 DataBar, Code 39 Full ASCII, Code 32, Trioptic, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, German Postal Code, IATA UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, MSI/Plessey & UK/Plessey, Китайська пошта, UPC/EAN/JAN, Telepen, Linear & Linear S, EAN 128, UCC 128 |
| Швидкість сканування: | 300 скан/сек |
Відгуків про цей товар ще не було.