0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Fractal Design
- Код товару: 528345
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 05.08.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Кулер для процесора Fractal Design Celsius S24 (FD-WCU-CELSIUS-S24-BK)
Серія Celsius використовує останні технології і якісний звуковбирний матеріал для найкращого охолодження з максимальною шумоізоляцією. Інтелектуальний подвійний режим керування швидкістю - одночасно простий і надійний, не вимагає додаткового ПЗ. Швидкості вентиляторів і насоса регулюються в автоматичному режимі або переключаються на ШІМ-режим відповідно до індивідуальних налаштувань користувача. Для справжніх ентузіастів - ніколи не можна переоцінити задоволення від акуратною і продуктивної збірки! З Celsius це легко як ніколи за рахунок вбудованого посадкового місця для вентилятора і прихованої кабельної проводки.
Особливості:
Серія Celsius використовує останні технології і якісний звуковбирний матеріал для найкращого охолодження з максимальною шумоізоляцією.Інтелектуальний автоматичний режим управління температурою регулює швидкість вентиляторів і насоса в реальному часі, забезпечуючи оптимальний баланс охолодження і тиші, а ШІМ-режим дозволяє проводити точну ручне налаштування для будь-якого сценарію використання.
Два комплектних ШІМ-вентилятора Dynamic X2 від Fractal Design допускають широкий діапазон регулювання швидкості від 500 до 2000 об / хв., Забезпечуючи практично безшумну роботу при малих навантаженнях і максимальний повітряний потік під час високих навантажень.
Вбудоване посадочне гніздо для вентилятора з прихованою кабельної проводкою спрощує укладання проводів і створює акуратний зовнішній вигляд. Фітинги радіаторів мають стандартне різьблення G 1/4 "для максимальної сумісності та самостійного розширення з використанням стандартних компонентів. Просте додавання блоку відеокарти дозволить вам позбавитися від шуму вентиляторів. Єдиним звуком під час гри буде сама гра!
| Виробник: | Fractal Design |
| Діаметр вентиляторів: | 120 мм |
| Для процесорів: | INTEL, AMD |
| Кількість вентиляторів: | 2 |
| Максимальна частота обертів: | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора: | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів: | 12 В |
| Повітряний потік: | 148.8 CFM |
| Рівень шуму: | 32.2 dB |
| Розміри радіаторів: | 284 x 122 x 31 мм |
| Сокет: | FM2, FM1, AM3+, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1151, AM4, 2011-3, 2011, 1366, 1156 |
| Тип підшипників: | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск: | 2.3 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання: | так |
Відгуків про цей товар ще не було.