0
0

Шліфувальна машина Einhell TE-AG 125 CE (4430860)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: EINHELL
  • Код товару: 556750
  • Гарантія: 24 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 23.09.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
2796 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Шліфувальна машина EINHELL TE-AG 125 CE (4430860)

Завдяки своїй високій якості нова кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125 CE працює тихо і з низьким рівнем вібрації, що в свою чергу, підвищує експлуатаційну безпеку.

Ергономічно м'які форми ручки кутової шліфувальної машини Einhell TE-AG 125 CE і додаткова регульована рукоятка забезпечують хорошу фіксацію в руках і додатковий комфорт. Високий рівень безпеки також забезпечується надійним захисним кожухом.

Ключ для фланцевої гайки знаходиться в спеціальному відсіку в додатковій рукоятці. Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125 CE також практична і після виконання робіт, а кабельний затиск забезпечує компактне і надійне зберігання.

Шліфувальні машини - це клас електроінструментів для шліфування та полірування поверхонь виробів з різних матеріалів: металу, дерева, пластмаси, каменю, скла та інших.

Ексцентрикові (орбітальні) шліфувальні машини. Мають широку сферу застосування. Використовуються для шліфування та полірування поверхонь, в тому числі вигнутих. Дозволяють вести чистове шліфування з високою швидкістю. Чистота поверхні може бути досягнута вище, ніж при використанні вібраційних шліфмашин.

Кутові шліфувальні машини (болгарки). Використовуються для обробки металу, бетону, каменю, і кераміки, зачистки зварних швів і видалення корозії. Дисками цих машин можна виконувати різання металевих деталей, керамічної плитки або цегли.

Машини спеціального застосування: шліфувальні машини по бетону. Призначені для обробки бетонних поверхонь з високою частотою. Полірувальні шліфмашини. Їх призначення - тонка шліфування та полірування поверхонь з кольорових і чорних металів, полімерних матеріалів. Вони ідеальні для фінішної обробки поверхонь.


Характеристики
Виробник: EINHELL
Вага: 2.5 кг
Діаметр диска: 125 мм
Джерело живлення: мережа
Додаткові характеристики: рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, блокування шпинделя, захисний кожух
Комплектація: шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація
Максимальне число оборотів в хвилину: 11000 об/хв
Напруга: 230 В
Оброблюваний матеріал: для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб
Особливості: регулятор обертів, швидкознімний кожух
Показник вібрації ah: 10.5 м/с²
Похибка K: 1.5 м/с²
Призначення: професійні
Регулювання обертів: ступеневе регулювання
Споживана потужність: 1100 Вт
Тип: болгарки (КШМ)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
966 грн.
0
3291 грн.
0
3848 грн.
Продано
0
7835 грн.
0
2734 грн.
Продано
0
399 грн.
Продано
0
1420 грн.
Продано
0
1486 грн.
Продано
0
1528 грн.
0
4510 грн.