0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Gates
- Код товару: 100073209
- Гарантія: 0 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 05.05.2026)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
964 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Характеристики
| Виробник: | Gates |
| Довжина: | 1368 мм |
| Застосовність: | chevrolet captiva (c100, c140), chevrolet vectradaewoo leganza (klav)opel antara a (l07), opel frontera a (u92), opel frontera b (u99), opel omega b (v94), opel omega b универсал (v94), opel sintra (apv), opel vectra b наклонная задняя часть (j96), opel vectra b (j96), opel vectra b универсал (j96) |
| Кількість зубців: | 171 шт |
| Кількість ременів: | 1 |
| Міжзубчаста відстань: | 8 мм |
| Марка автомобіля: | Opel, Vauxhall, Chevrolet, Daewoo |
| Матеріал: | скловолокно HNBR |
| Ширина: | 24 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.