0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Baofeng
- Код товару: 595448
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
1034 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Рація Baofeng може працювати в діапазоні частот 136-174 МГц/400-470 МГц.
- Частота приймання та передавання: 136-174 МГц / 400-470 МГц
- Режими модуляції: FM (аналоговий), DMR (цифровий)
- Можливість роботи з раціями Motorola і деякими іншими DMR цифровими раціями
- Груповий виклик співрозмовників, індивідуальний виклик, загальний виклик усіх абонентів
- Li-Ion акумулятор 2800 мА·год, DC 3.7 В
- Вихідна потужність: 5 Вт / 1 Вт
- Кількість каналів: до 128
- Крок частотної сітки: 2.5/5/10/12.5/20/25/50 КГц
- Одна клавіша PTT;
- Вибір режиму: вузькосмуговий або широкосмуговий (25 КГц/12.5 КГц)
- Зображення на дисплеї канального або частотного режиму
- 50 груп CTСSS/104 групи DSC кодів
- Підтримка DTMF (тони дзвінків)
- 2-частотний дисплей
- Режим економії енергії акумулятора
- Високий/Низький рівень потужності
- Звуковий сигнал під час натискання кнопок
- Тонова посилка для роботи через репитори 1750 Гц
- Сканування каналів
- Можливість спілкування зі звичайними канальними станціями PMR, LPD діапазону
- Під'єднання гарнітури (спеціальна рідна гарнітура 2-Pin)
- Підсвітка РК-дисплея й клавіатури
- Блокування клавіатури
- VOX функція автоматичного увімкнення розмови
- Програмування з ПК
- Тип роз'єму антени: SMA Female
- Радіус дії: до 16 км (залежно від місцевості та умов використання)
Характеристики
| Виробник: | Baofeng |
| Вага: | 248 г |
| Діапазон частот: | 136-174 МГц/400-470 МГц |
| Живлення: | Li-ion 2800 mAh |
| Кількість каналів: | 128 каналів |
| Колір: | чорний |
| Комплектація: | Рація Акумуляторна батарея (LiION) Антена Кліпса Гарнітура з кнопкою PTT Ремінець для носіння Одномісний зарядний пристрій (стакан) Блок живлення до зарядного пристрою Посібник з експлуатації |
| Крок сітки: | 2.5 кГц |
| Оснащення: | гарнітура |
| Потужність приймача: | 5 Вт |
| Розміри: | висота: 130 мм, висота з антеною: 274 мм, глибина: 35 мм, ширина: 58 мм |
| Стандарт частот: | VHF/UHF |
| Тип: | радіоаматорські |
| Тип зв'язку: | аналогові, цифрові |
| Функції: | Режим сканування, шумозаглушувач, блокування клавіатури, VOX, Програмування з використанням ПК, Індикатор попередження про низький заряд АКБ |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.