0
0

Підзорна труба Bresser Pirsch II 25-75x100/45 WP (928248)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bresser
  • Код товару: 681260
  • Гарантія: 24 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 25.03.2024)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
18302 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Завдяки великому об'єктиву і значному діапазону збільшень, підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 25-75x100/45 WP набуває характеру оптичного приладу з широким спектром застосування. Це підходящий інструмент для спортивної стрільби на далекі дистанції, для полювання із засідки або з вишки, для спостережень за міськими пам'ятками, а також для астрономічних спостережень. Але, в першу чергу, - це одна з кращих підзорних труб для спостереження і фотофіксації живої природи. Друга генерація підзорних труб Bresser Pirch отримала більш ергономічний водонепроникний і азотонаповнений корпус, але головні удосконалення торкнулися механіки і оптичних характеристик. Тепер труба оснащена двошвидкісним фокусером і більш точним механізмом трансфокації (зміни збільшення), а оптична система має висококласне просвітлення Ultimate Reflection Coating і фазокоригуюче покриття призми. Досвід взаємодії з даною підзорною трубою принесе тільки найпозитивніші емоції, незалежно від мети спостережень.

Корпус підзорної труби Bresser Pirsch Gen II 25-75x100/45 WP виконаний з якісних матеріалів і відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом. Фокусер і трансфокатор виконані з міцного металу. Зовнішнє гумове покриття захищає оптику підзорної труби від випадкових ударів.

Всі оптичні поверхні (об'єктив, окуляр і призма) покриті повним багатошаровим покриттям Ultimate Reflection Coating в зелених тонах, для більшого світлопропускання і отримання контрастного і яскравого зображення. Обертаюча призма виготовлена з високоякісного оптичного скла BAK4 по системі Porro, і має фазову корекцію, що оптимізує зображення і автоматично відносить дану модель до оптичних приладів високого класу.

Для максимального комфорту спостереження окуляр встановлений під кутом 45º. Труба повертається в хомуті на 225º для досягнення найбільш зручного кута спостережень. Висувна сонцезахисна бленда захищає об'єктив як від сонячних відблисків, так і від попадання опадів.

На окрему увагу заслуговує двошвидкісний фокусер з передавальним числом 1:10. Завдяки такому рішенню можна швидко фокусуватися на необхідних цілях, після чого плавно переміщати зону спостереження, не втрачаючи чітке зображення об'єкта. Фокусер розташований в центральному положенні, що дуже зручно для використання, незалежно від того якою рукою проводити фокусування. Для більшого комфорту спостережень застосований поворотно-висувний наочник.


Характеристики
Виробник: Bresser
Вага: 1.944 кг
Винос зіниці: 18 мм
Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Габарити упаковки: 490 x 220 x 210 мм
Діаметр об'єктива: 100 мм
Захисна бленда: є
Захист від запотівання: завдяки герметичності корпусу, заповнення азотом
Збільшення: 25-75x
Зум: кільце трансфокатора на окулярі
Колір: чорний, зелений
Комплектація: підзорна труба, захисна кришка окуляра і об'єктива, чохол нейлоновий для транспортування, серветка для протирання оптики
Корпус: полікарбонат, прогумований
Кут спостереження: 45º
Лінзи: з повним просвітленням Ultimate Reflection Coating (Fully Multi coated)
Мінімальна відстань фокусування: 9 м
Наочник: поворотно-висувний (типу Twist-Up)
Оптична конструкція: призма Porro
Поле зору на 1000 м: 32 м
Призми: BAK4
Розмір вихідної зіниці: 4-1.33 мм
Розміри: 470 x 186 x 117 мм
Світлосила: 16-1.77
Фактор сутінків: 50-86.6
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
2731 грн.
Продано
0
40330 грн.
Продано
0
897 грн.
Продано
0
6685 грн.
0
503 грн.
Продано
0
7514 грн.
0
6899 грн.
0
811 грн.