0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: VITEK
- Код товару: 560874
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Плойка VITEK VT-8423
Ви молода дівчина з довгим відмінними волоссям. Ви любите своє волосся і дорожите ними, адже вони володіють природним блиском і свіжістю. Вони не жирні, не ламаються, є вашим достоїнством і гордістю. Але іноді навіть таким волоссю потрібна підтримка. Або ж ви вирішили на один вечір змінити свою зачіску і свій стиль? У цьому вам допоможуть електрощіпци Vitek VT-8423 BK.
Електрощипці Vitek VT-8423 BK не палять волосся і не псують їх архітектоніку. Щипці мають керамічним покриттям насадок, індикатором включення, трьома режимами, двома режимами нагріву з максимальною температурою в 200 градусів. Їх наконечник не нагрівається, а потужність складає 45 Вт.
Довжина мережевого шнура становить 1,8 метра - шнур він може обертатися. Діаметр щипців для завивки становить 25 мм. Такі електрощіпци стануть для вас відмінним інструментом. Завдяки їм ви зможете реалізувати задумане за кілька хвилин. Замовляйте їх в нашому Інтернет-магазині, який володіє величезним асортиментом товарів. Завдяки цьому спектр вашого вибору досить широкий.
| Виробник: | VITEK |
| Індикація нагріву: | LED |
| Діаметр: | 25 мм |
| Діапазон температури нагріву: | 200 °С |
| Довжина шнура: | 180 см |
| Живлення: | дротове |
| Зачіски: | для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Кількість температурних режимів: | 2 |
| Колір: | чорний |
| Матеріал покриття: | керамічне |
| Особливості: | захист від перегріву, обертання шнура на 360° |
| Потужність: | 45 Вт |
| Призначення: | побутові |
| Термоізольований наконечник: | так |
| Тип плойки: | класичні |
Відгуків про цей товар ще не було.