0
0

Оптичний приціл Hawke Frontier 1-6x24 сітка Tactical Dot (18402)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Hawke
  • Код товару: 688647
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 02.01.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
28460 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Флагманські приціли Hawke Frontier призначені для забезпечення максимально комфортних умов під час стрілянини. Гарантуючи високу чіткість передачі зображення забезпечує неперевершений досвід від використання оптичних прицілів даної фірми. Оптичні приціли з широким діапазоном кратності дають значну перевагу користувачеві при переході між ближньою і дальньою дистанцією.

Модель оптичного прицілу Hawke Frontier кратністю 1х-6х являє собою відмінний загінник і призначений для стрільби на близькі дистанції або по рухомих мішенях. На кратності 1х приціл без проблем виконує роль коліматора. 6-ти кратний зум дозволяє користувачеві плавно перемикатися між ближніми і дальніми дистанціями, а низькопрофільні закриті барабанчики введення поправок легко повертаються кінчиками пальців, ціна 1 поділу - 0,1 MRAD, крім того передбачено скидання початкових маркерів на новий «нуль». Спеціальний знімний важіль-упор на колесі зумування дозволяє швидко і безпомилково виставити робочі настройки.

Барабанчики налаштувань мають яскраво виражену текстуру, захищені від випадкового збою налаштувань і забезпечують максимально точне введення поправок.

Прицільна сітка Tactical Dot, марка нанесена на скло методом травлення і знаходиться в другій фокальній площині. Для більш комфортного використання оптичного прицілу в будь-який час доби, приціл має 6 рівнів підсвічування.

Лінзи мають багатошарове покриття Multi-Coated (21 шар), яке забезпечує отримання чіткого і яскравого зображення з природною передачею кольору навіть в умовах з недостатньою видимістю.

Приціл спроектований з урахуванням установки на зброю магнум-класу і витримує віддачу нарізної зброї поширених мисливських калібрів, аж до .338 Lapua Magnum. Конструкція повністю водонепроникна, а наповнення азотом захищає лінзи від внутрішнього запотівання при різкому перепаді температур.


Характеристики
Виробник: Hawke
Барабанчики поправок, ціна ділення: 1 см (0.1 MRAD)
Вага: 514 г
Видалення вихідної зіниці: 102 мм
Діаметр об'єктива: 24 мм
Довжина: 283 мм
Колір: чорний
Мінімальна кратність: 1x
Максимальна кратність: 6x
Налаштування від паралакса: не має
Підсвічування прицільної марки: регульована
Поле зору на 100 м: 37.6-6.3 м
Розмір вихідної зіниці: 24-4 мм
Тип елементів живлення: CR2032
Тип кратності: змінна
Тип прицільної сітки: Tactical Dot
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
20014 грн.
Продано
0
862 грн.
Продано
0
1317 грн.
Продано
0
12839 грн.
0
1961 грн.
Продано
0
239 грн.
Продано
0
40338 грн.
Продано
0
11169 грн.
Продано
0
606 грн.
Продано
0
83950 грн.