0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: SKIF
- Код товару: 597945
- Гарантія: 0 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Складаний ніж Skif Wave - абсолютно нова модель, розроблена і випущена в 2019 році. Назва Wave, перекладається з англійської як "хвиля", що повністю відповідає профілю цього клинка.
Клинок виконаний з легованої сталі 8Cr14MoV, яка є практично ідентичною популярній японській сталі AUS-8A. На відміну від іншої, не менш популярною сталі 8Cr13MoV, вміст хрому в сплаві 8Cr14MoV дещо збільшено, завдяки чому вдалося підвищити антикорозійний захист клинка.
Прямі спуски починаються від самого обуха, завдяки чому ніж демонструє відмінні ріжучі властивості, чому також сприяє вигнута форма рукояті. Наческі на верхній частині обуха надають більший контроль над ножем під час роботи.
Для захисту клинка від подряпин використовується покриття Stone Wash, причому в двох варіаціях: чорного або білого кольору (в залежності від модифікації). Відкривання ножа здійснюється за допомогою фліпера. Витяг дуже плавний - це було досягнуто завдяки застосуванню системи шарикопідшипників - одного з головних відмінностей нового покоління ножів Skif. Для фіксації клинка обраний один з найбільш надійних замків - Frame-Lock.
Накладки на рукоять виконані зі склотекстоліти G-10 і доступні в 3-х кольорах: чорному, зеленому та помаранчевому. На ножі присутня кишенькова кліпса, а також отвір для темляка, розташований у верхній частині рукояті. Skif Wave найкращим чином підійде для повсякденного використання, проте не менш ефективним виявиться і під час туристичного походу або іншої аутдор-активності.
Виробник: | SKIF |
Вага: | 145 г |
Вид ножа: | кишеньковий (EDC) |
Довжина клинка: | 95 мм |
Загальна довжина: | 230 мм |
Колір: | чорний |
Конструкція: | складаний |
Конструкція осьового механізму: | на підшипниках |
Країна реєстрації бренду: | Україна |
Країна-виробник: | Китай |
Марка сталі / Матеріал клинка: | 8Cr14MoV |
Матеріал рукояті: | G10 |
Особливості: | кліпса, отвір під темляк |
Поверхня клинка: | BSW (Black Stonewash) |
Примітка: | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
Твердість сталі: | 57-58 HRC |
Тип відкривання: | фліппер |
Тип замка: | Frame Lock |
Тип ріжучої кромки: | гладка |
Товщина клинка: | 3 мм |
Форма клинка: | normal blade |
Відгуків про цей товар ще не було.