0
0

Ніж Skif UKROP-1 (FB-1492)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SKIF
  • Код товару: 231615
  • Гарантія: 0 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 10.04.2024)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
1840 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Ексклюзивний ніж SKIF UKROP-1 (FB-1492) – все що потрібно справжньому патріоту! Клинок з високоякісної сталі 8Cr13MoV, руків'я з кратона і універсальні піхви, які зручно носити в будь-якій ситуації.

Клинок ножа Скіф Кріп-2 виготовлений з популярної нержавіючої сталі 8Cr13MoV, і впорається з більшістю тактичних, побутових і польових завдань. 8Cr13MoV — високовуглецева середньохромиста нержавіюча сталь з додаванням молібдену і ванадію. Клинки з такої сталі володіють тривалим збереженням ріжучої кромки і гарною корозійною стійкістю. Твердість сталі 56-58 Нгс. Сталь 8Cr13MoV має відмінний баланс у співвідношенні міцнісних, ріжучих і антикорозійних властивостей. Відмінно підходить для туристичних і міських EDC ножів з хорошими середніми характеристиками. У США сталь 8Cr13MoV широко використовується ножовими компаніями SOG і Kershaw Knives. Аналоги: США сталь 440С; Японія AUS-8 (AUS-8A); РФ 95Х18. Для підвищення строку експлуатації і додаткового антикорозійного захисту на клинок нанесено чорне захисне покриття.

Зручна ребриста прогумована рукоятка з матеріалу Kraton, стійкого до впливу вологи і перепадів температур, додасть комфорт в утриманні і запобігає ковзання навіть в екстремальних умовах використання. Ніж SKIF UKROP-1 поставляється з піхвами, виготовленими з міцного пластику, з кріпленням на MOLLE.


Характеристики
Виробник: SKIF
Вага: 166 г
Вид ножа: туристичний
Довжина клинка: 166 мм
Загальна довжина: 286 мм
Колір: чорний
Конструкція: з фіксованим клинком
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна-виробник: Китай
Марка сталі / Матеріал клинка: 8Cr13MoV
Матеріал рукояті: кратон
Особливості: отвір під темляк, ножни
Примітка: Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Твердість сталі: 56-58 HRC
Тип ріжучої кромки: гладка, серейтор
Товщина клинка: 3 мм
Форма клинка: dagger
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
1451 грн.
0
5984 грн.
Продано
0
2160 грн.
Продано
0
733 грн.
Продано
0
2898 грн.
0
904 грн.
Продано
0
4620 грн.
Продано
0
704 грн.
Продано
0
2182 грн.
Продано
0
4044 грн.