0
0

Ніж Skif Jock Jr SW Black (UL-002JSWB)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SKIF
  • Код товару: 100256236
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 19.05.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
1136 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Складаний ніж SKIF Jock – представник нового покоління EDC ножів Skif, створеного у 2022 році. Особливістю нового покоління Skif є різноманітність варіацій, які між собою відрізняються габаритами (з клинком 85 та 95 мм), а також обробкою клинка (SW та BSW).

Модель Jock характеризується наявністю широкого клинка з високими прямими спусками, завдяки чому його ріжучі якості будуть відмінними.

Клинок ножа виготовлений з легованої сталі 8Cr13Mov, яка відрізняється хорошими антикорозійними властивостями та легкістю в заточуванні.

Залежно від моделі, для захисту клинка від потертостей та подряпин використовується обробка Stonewash або Black Stonewash.

Ніж відкривається за допомогою шпенька або фліппера, який створює своєрідний упор для руки, що стане в нагоді під час силового проколу. Завдяки системі шарикопідшипників вихід клинка плавний і не потребує значного зусилля при відкриванні.

В якості механізму фіксації застосовується замок Liner-Lock. Завдяки вибірці на лайнері, пружина замку легко намацується, що робить процес закривання ножа більш зручним.

Руків'я виконане з матеріалу G10, який відмінно утримується навіть вологою рукою або в рукавичках. Є двопозиційна кліпса глибокої посадки, яку за необхідності можна зняти і встановити на інший бік. На бекспейсері є отвір для темляка.

Ніж SKIF Jock можна назвати типовим "різаком", який буде актуальним в умовах міста.


Характеристики
Виробник: SKIF
Вага: 100 г
Вид ножа: кишеньковий (EDC), туристичний
Довжина клинка: 85 мм
Довжина рукояті: 110 мм
Загальна довжина: 195 мм
Колір: чорний
Конструкція: складаний
Конструкція осьового механізму: на підшипниках
Марка сталі / Матеріал клинка: 8Cr13MoV
Матеріал рукояті: G10
Особливості: кліпса
Поверхня клинка: SW (Stonewash)
Примітка: Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Твердість сталі: 56-58 HRC
Тип відкривання: шпенек, фліппер
Тип замка: Liner Lock
Тип ріжучої кромки: гладка
Товщина клинка: 2.5 мм
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
0
2795 грн.
0
10950 грн.
Продано
0
3280 грн.
Продано
0
146 грн.
Продано
0
601 грн.
0
4837 грн.
Продано
0
1395 грн.
Продано
0
15345 грн.
Продано
0
1755 грн.