0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Kershaw
- Код товару: 100412658
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 22.09.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Натхненні дизайном класичних італійських стилетів, Kershaw створили новий Launch 8, який поєднує в собі традиції разом з сучасним підходом.
Клинок виконаний з порошкової сталі CPM-154 від металургійного концерну Crucible Industries. Дана марка сталі відрізняється тривалим утриманням ріжучої кромки, а також порівняною легкістю її правки. Крім того, ця марка сталі надає клинку хорошу корозійну стійкість, зносостійкість і ударну в'язкість. Клинок доповнений покриттям Stonewash, яке ефективно маскує незначні пошкодження клинка, що виникають при експлуатації.
Ніж має односторонню заточку з фальшлезом зі зворотного боку. Автоматичний механізм відкриття ножа дозволяє швидко привести ніж в робоче положення. Рукоять виконана з анодованого алюмінію зі вставками з вуглецевого волокна, що надає ножу досить сучасний вигляд. Невелика вага в 69 грам робить цей ніж одним з найлегших у своєму класі. На додаток, Kershaw Launch 8 оснащений двосторонньою кишеньковою кліпсою.
Виробник: | Kershaw |
Вага: | 69 г |
Вид ножа: | кишеньковий (EDC) |
Довжина клинка: | 90 мм |
Загальна довжина: | 210 мм |
Колір: | сріблястий |
Конструкція: | складаний |
Конструкція осьового механізму: | на шайбах |
Країна реєстрації бренду: | США |
Марка сталі / Матеріал клинка: | CPM-154 |
Матеріал рукояті: | алюміній, вуглецеве волокно |
Особливості: | кліпса |
Поверхня клинка: | SW (Stonewash) |
Примітка: | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
Тип відкривання: | автомат |
Тип замка: | Button Lock |
Тип ріжучої кромки: | гладка |
Форма клинка: | spear-point |
Відгуків про цей товар ще не було.