0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: CJRB
- Код товару: 100276862
- Гарантія: 3 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 03.03.2026)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
4500 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
CJRB Scoria — універсальний кишеньковий ніж зі стриманим дизайном, який впорається з широким спектром повсякденних завдань.Клинок профілю Drop point виконаний із запатентованої зносостійкої сталі AR-RPM9, яка має гарну стійкість до корозії, а також здатність зберігати різальну кромку гострою протягом тривалого періоду часу. Прямі спуски на 1/3 від обуха забезпечують досить агресивний різ.
Приводиться в робоче положення клинок за допомогою фліпера або двостороннього шпеника і надійно фіксується сталевою пластиною замка Liner Lock.
Наявність системи керамічних шарикопідшипників забезпечує плавний вихід клинка.Накладки на руків’я з виразною підпальцевою виїмкою виконані з міцного склотекстоліту G-10, який завдяки своїй текстурі сприяє впевненому утриманню навіть у мокрій руці. Також, залежно від моделі, накладки можуть бути виготовлені з мікарти.
Ніж CJRB Scoria обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою із титану.
Характеристики
| Виробник: | CJRB |
| Вид ножа: | туристичний |
| Довжина клинка: | 88 мм |
| Загальна довжина: | 203 мм |
| Колір: | бордовий |
| Конструкція: | складаний |
| Конструкція осьового механізму: | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка: | AR-RPM9 |
| Матеріал рукояті: | микарта |
| Поверхня клинка: | Black PVD Coating |
| Примітка: | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі: | 59-61 HRC |
| Тип відкривання: | шпенек, фліппер |
| Тип замка: | Liner Lock |
| Тип ріжучої кромки: | гладка |
| Товщина клинка: | 2.7 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
terrorist
Українська