0
0

Ніж Civivi Ніж Civivi Orthrus Black (C20037B-1)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Civivi
  • Код товару: 100348596
  • Гарантія: 12 міс.
  • Наявність на складі: Під замовлення (на 07.10.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Можливий
6880 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Тактичний ніж від Civivi передбачає встановлення клинка в одному з двох положень на вибір: у класичному прямому або під нахилом близько 45 ° в стилі керамбіт. Нахил леза з наступною фіксацією здійснюється натисканням кнопки. Дане рішення у поєднанні з незвичайною формою конструкції, продуманої до дрібниць колишнім морським піхотинцем Тоні Сентманатом (Tony Sentmanat), призвело до перемоги на міжнародній виставці ножів Blade Show 2022 у номінації «Найінноваційніший дизайн». У виробництві клинка використана сталь Nitro-V твердістю 58-60 HRC.

Марка користується високим попитом завдяки збалансованому складу з включенням ванадію та азоту, які посилюють позитивні властивості хрому та вуглецю, підвищують корозійну стійкість металу та його характеристики міцності. Клинок має неоднорідну поверхню, яка є результатом галтування (stonewash) металу на фінішному етапі виробництва. Обробка робить метал матовим, тому на ньому не такі помітні відбитки пальців і дрібні потертості. Клинок має двостороннє заточування і тонке вістря, що покращує проникні можливості ножа. Частина леза з серрейторною кромкою призначена для різання волокнистих матеріалів, наприклад, шнурів та строп.

Довжина клинка дорівнює 95,5 мм при товщині 3 мм. Щоб модель довжиною 204.8 мм не вислизала з руки, її рукоять доповнена парою накладок з ребристою поверхнею. Їх матеріал - ударостійкий склотекстоліт G10 чорного кольору. Хвіст рукояті вінчає широкий отвір для темляка. Незважаючи на фіксовану конструкцію вагою 138.2 грама, ніж зручно носити завдяки піхвам з жорсткого кайдекса. У піхвах передбачено отвір для зливу води та поясний T-подібний затискач, спроектований Бобом Терзуола (Bob Terzuola).

Характеристики

  • тактичний ніж, створений за дизайном Тоні Сентманату
  • колір чорний
  • матеріал клинка – сталь Nitro-V (58-60 HRC)
  • обробка клинка – галтування black stonewash
  • двостороннє заточення клинка з частково серрейторним лезом
  • можливість зміни положення клинка натисканням кнопки
  • матеріал накладок на рукояті – склотекстоліт G10
  • у набір входять піхви з кайдекса
  • повна довжина – 204.8 мм
  • довжина клинка – 95.5 мм
  • товщина клинка – 3 мм
  • довжина рукояті – 109.3 мм
  • товщина рукояті – 14 мм
  • вага – 138.2 г


Характеристики
Виробник: Civivi
Вага: 138.2 г
Вид ножа: мисливський, рибацький, туристичний
Довжина клинка: 95.5 мм
Довжина рукояті: 109.3 мм
Загальна довжина: 204.8 мм
Колір: чорний
Конструкція: з фіксованим клинком
Країна реєстрації бренду: Китай
Країна-виробник: Китай
Марка сталі / Матеріал клинка: Nitro-V
Матеріал рукояті: нержавіюча сталь, G10
Особливості: чохол з кайдекса
Поверхня клинка: BSW (Black Stonewash)
Примітка: Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Твердість сталі: 58-60 HRC
Тип ріжучої кромки: напівсерейтор
Товщина клинка: 3 мм
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
3090 грн.
0
1253 грн.
Продано
0
26448 грн.
Продано
0
18263 грн.
Продано
0
27195 грн.
0
2190 грн.
0
3807 грн.
0
2835 грн.
Продано
0
556 грн.
Продано
0
57266 грн.