0
0
Шановні відвідувачі, через поганий мобільний зв'язок прохання зв'язуватися через месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal). Вся інформація для зв'язку є на сторінці контактів.

Ніж Buck "110 Folding Hunter" Auto Elite (110BKSA)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Buck
  • Код товару: 608200
  • Гарантія: 1 міс.
  • Наявність на складі: Немає в наявності (з 28.01.2026)
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
15048 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Згадуючи про класичні форми складних ножів, важко не згадати модель Buck Follding Hunter 110, яка напевно відома навіть тим, хто не мав задоволення тримати її в руках. Популярність цьому ножу принесли славне ім'я його творця, надійність, простота, і часті появи на великому екрані. Крім усього перерахованого вище, він фактично став прабатьком для багатьох інших ножів, які копіюють його форми, лінії і навіть зовнішній вигляд повністю. Але оригінал завжди залишався неповторним, викликаючи до себе інтерес мисливців, рибалок або мандрівників у всьому світі.

Класична 110 модель від Buck доступна тепер в просунутій варіації - з лезом, що автоматично відкидається! Buck Folding Hunter Auto Elite може похвалитися зручною ручкою з чорного G-10 з красивими гладкими больстерами з нейзильберу і кнопкою для відкриття ножа, що розміщуються на місці фірмового медальйона. Ніж надійно фіксується замком Back Lock і дозволяє не тільки захоплюватися собою, як предметом колекційної цінності, але і є цілком робочим інструментом, здатним вселити страх оточуючим. Клинок Buck Folding Hunter виготовлений з мартенситної порошкової сталі CPM-S30V, твердістю 59-61 HRC, улюбленого матеріалу для створення складних ножів преміум класу. Багатий склад металу робить лезо стійким до іржі і корозії, а фірмовий гарт від Пола Боса (Paul Bos) запобігає швидкому затупленню і втраті форми ріжучої кромки. Для оптимізації використання, ніж поставляється разом з якісним шкіряним чохлом на кнопкової застібці.


Характеристики
Виробник: Buck
Вага: 207 г
Вид ножа: туристичний
Довжина клинка: 95 мм
Загальна довжина: 218 мм
Колір: чорний, сріблястий
Конструкція: складаний
Конструкція осьового механізму: на шайбах
Країна реєстрації бренду: США
Марка сталі / Матеріал клинка: CPM-S30V
Матеріал рукояті: G10, нейзильбер
Особливості: ножни
Примітка: Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Твердість сталі: 59-61 HRC
Тип відкривання: автомат
Тип замка: Back Lock
Тип ріжучої кромки: гладка
Товщина клинка: 3 мм
Форма клинка: bowie
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
Продано
0
1136 грн.
Продано
0
946 грн.
0
3600 грн.
0
10953 грн.
Продано
0
454 грн.
Продано
0
152 грн.
Продано
0
2256 грн.
Продано
0
7560 грн.
Продано
0
2720 грн.
Продано
0
3300 грн.