0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Benchmade
- Код товару: 100247706
- Гарантія: 1 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 08.10.2025)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
З чого починається Benchmade? Для багатьох ножеманов любов до даної марки почалася саме з класичної «Гриптіліі».
На сьогоднішній день сім'я «Гриптіліан» неймовірно широка: сталі, обкладки рукояті, спосіб відкриття ... Варіацій багато.
Існує колекція з отвором thumb-hole (патент на яку Benchmade ділять зі Spyderco), варіанти з шпеньком, з інструментальними сталями (154CM), класичною 30-ю «ескою» (S30V), преміальною «двадцяткою» (20CV) або суперстійкою до корозії N680. Обкладки можуть бути з нейлонового текстурованого стекловолонка, склотекстоліти G10, прогумований Grivory. Класичний чорний, тактична олива або пісок, життєрадісний жовтий, блакитний, рожевий або, може, «виживальницько-аутдорний» помаранчевий? Кольорів море. Форми клинка також різноманітні: універсальний drop-point, «тактикульний» танто або sheepsfoot для тонкого контрольованого різу. Доступні варіанти з серрейтором і без, з бритвеним увігнутм заточуванням (hollow grind) або з класичним плоским (flat grind).
Єдине, що незмінне для всіх моделей - зручна форма рукояті, запатентований замок AXIS-lock і висока якість американського виконання.
Виробник: | Benchmade |
Вага: | 110 г |
Вид ножа: | туристичний, тактичний |
Довжина клинка: | 88 мм |
Довжина рукояті: | 117 мм |
Загальна довжина: | 205 мм |
Колір: | чорний |
Конструкція: | складаний |
Конструкція осьового механізму: | на підшипниках |
Марка сталі / Матеріал клинка: | сталь |
Матеріал рукояті: | нейлон |
Особливості: | кліпса |
Поверхня клинка: | plain |
Примітка: | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
Твердість сталі: | 58-60 HRC |
Тип відкривання: | асист |
Тип замка: | Axis Lock |
Тип ріжучої кромки: | гладка, напівсерейтор |
Товщина клинка: | 2.9 мм |
Форма клинка: | drop-point |
Відгуків про цей товар ще не було.