0
0

Навушники Epos Adapt 165T II USB Black (1000902)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Epos
  • Код товару: 100428234
  • Гарантія: 24 міс.
  • Наявність на складі: Під замовлення (на 09.12.2025)
  • Безготівковій розрахунок: Можливий
4616 грн.
Оплата

Післяплата або передоплата

Доставка

Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України

Повернення товару

Повернення товару протягом 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Sennheiser ADAPT 165T II - накладна гарнітура для професійного використання. Ідеальне рішення для спеціаліста кол-центру та оснащення робочого місця працівника.

Ця дротова двостороння гарнітура зі стандартним 3.5-мм аудіороз'ємом і знімним кабелем 3.5-на-USB допоможе комфортно працювати протягом цілого дня. Модель сертифікована на відповідність вимогам сервісу Microsoft Teams і оптимізована для роботи з платформами Unified Communications.

Передає звук з найвищою якістю і розроблена як елемент робочого місця і з урахуванням всіх актуальних потреб сучасного бізнес-користувача. Вона має окремі кнопки управління, які зручно розміщені під рукою, щоб користувач міг фокусуватися на розмові та спілкуванні.

Мінімум зусиль для підключення і налаштування - досить просто під'єднати штекер гарнітури до 3.5-мм аудіороз'єму смартфона, або USB-порту планшета або ноутбука.

Спрямований мікрофон на компактному утримувачі передає мову якісно і без перешкод. Ваші клієнти та партнери будуть чітко розрізняти голос, ніби ви сидите в одному приміщенні. А коли мікрофон не потрібен, його можна легко прибрати, просто повернувши тримач вгору одним рухом. 


Характеристики
Виробник: Epos
Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм, USB
Акустичне оформлення: закриті
Вага: 145 г
Діапазон відтворюваних частот: 20 - 20000 Гц
Довжина шнура: 1.8 м
Колір: Black
Конструкція: накладні
Конструкція мікрофона: винесений
Наявність мікрофону: з мікрофоном
Особливості: технология epos activegard®, вбудований пульт
Призначення: для ноутбука
Спрямованість мікрофона: всеспрямований
Тип: VoIP телефонія та кол-центри
Тип кріплення: дуга над головою
Чутливість: 115 дБ
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Ви переглядали
0
386 грн.
0
10541 грн.
Продано
0
8519 грн.
Продано
0
15199 грн.
Продано
0
10784 грн.
Продано
0
15990 грн.
0
1527 грн.