0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: POLARIS
- Код товару: 665706
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Висока продуктивність
Потужність електричної м'ясорубки PMG 3043L ProGear Inside становить 3000 Вт, що дозволяє приготувати до 3 кг фаршу в хвилину.
Конструкція ProGear Inside
Мясорубка PMG 3043L ProGear Inside відрізняється Не тільки високою потужністю, але і надійністю. Редуктор особливої конструкції ProGear Inside гарантує довгу службу пристрою по рахунок зносостійкого сталевий шестерні.
Технологія PROtect +
Двигун м'ясорубки PMG 3043L ProGear Inside захищений від перевантажень і перепадів електроенергії завдяки технології PROtect +: при небезпеки перегрівання м'ясорубка автоматично відключається.
Функція «Реверс»
М'ясорубка оснащена функцією реверсу - зворотне прокручування Незамінна, коли шнек забивається жилами і м'ясним волокнами, сповільнюючи роботу м'ясорубки.
Комплектація
У комплекті є все необхідне для створення як оригінального святкової вечері, так і обідів на кожен день: три сталеві сітки, металевий мясопріёмнік, пластиковий штовхач для продуктів і дві насадки - для приготування ковбас і кеббе. Всі додаткові деталі можна зберігати в спеціально відсіку всередині приладу.
Безпека експлуатації
Компактний і стильний, м'ясорубка PMG 3043L ProGear Inside НЕ займе багато місця, а нескользящие ніжки надійно зафіксують її на будь-якій робочій поверхні.
| Виробник: | POLARIS |
| Вага: | 3.8 кг |
| Диски для фаршу: | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Захист мотора від перегріву: | так |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність: | 3000 Вт |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Насадки: | «кеббе», насадка для ковбасок |
| Номінальна потужність: | 500 Вт |
| Продуктивність: | 3 кг/хв |
| Функція "Реверс": | так |
Відгуків про цей товар ще не було.