М'ясорубка HEINNER MG-2100RD
Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: HEINNER
  • Код товару: 100375394
  • Гарантія: 36 міс.
  • Безготівковій розрахунок: Не можливий
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
  • Огляд товару
  • Характеристики
Потужність: М'ясорубка Heinner MG-2100RD оснащена потужним електродвигуном потужністю 2100 Вт, що забезпечує високу продуктивність та ефективність при обробці продуктів.
Характеристики
Виробник: HEINNER
Вага: 4.3 кг
Габарити: 370 х 140 х 300мм
Диски для фаршу: 3 шт
Захист мотора від перегріву: так
Колір: червоно-чорний
Максимальна потужність: 1200 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Насадки: «кеббе», насадка для ковбасок, для томатів, для ягід
Номінальна потужність: 300 Вт