0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: TEFAL
- Код товару: 100413322
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 04.12.2024)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Мультипіч Tefal EY701D15 – це відмінне рішення для повсякденного приготування корисної їжі з невеликою кількістю олії або без неї. Місткість XXL дозволяє приготувати до 8 порцій (5,6 л) найсмачніших страв - ідеально підходить для друзів та сім'ї. Вона може не тільки смажити, але також готувати на грилі та запікати, готувати всі ваші улюблені рецепти у найкоротші терміни!
Технологія Air Pulse
Оснащена технологією Air Pulse, яка працює з використанням верхнього нагрівального елемента та оптимізованого повітряного потоку - для отримання чітких зовні та ніжних усередині результатів з мінімальним використанням олії або взагалі без нього. Більш здорова жарка Від хрустких шматочків курки та домашньої картоплі фрі до кексів з шоколадною крихтою або смачних креветок – смажте, готуйте на грилі та запікайте усі ваші улюблені страви практично без олії.
Регулювання температури від 80°C ДО 200°C
Регульований термостат від 80 до 200 °C для ідеальних результатів з будь-яким інгредієнтом.
Легко використовувати
Мультипіч дуже проста у використанні завдяки зручному таймеру на 1 год та автоматичному відключенню. Запатентована система кошиків Запатентована система кошиків зі знімними гратами допомагає збирати масло з дна, забезпечуючи корисніші для здоров'я страви.
Універсальне використання
Готуйте найрізноманітніші смачні страви завдяки 8 встановленим програмам: Картопля фрі, стейк, креветки, тістечка, піца, риба, гриль, печеня.
| Виробник: | TEFAL |
| Автовідключення: | так |
| Автоменю: | так |
| Вага: | 5.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 33.8 х 33.3 х 27.8 см |
| Діапазон температур: | 80 - 200 °С |
| Дисплей: | є |
| Колір: | нержавіюча сталь з чорним |
| Кришка: | відкидна |
| Об`єм: | 5.6 л |
| Особливості: | гриль на решітці, запікання овочів і м'яса, картопля фрі, курка, риба |
| Потужність: | 1850 Вт |
| Регулятор температури: | так |
| Таймер: | так |
| Тип нагрівального елементу: | електричний тен |
| Управління: | сенсорне |
Відгуків про цей товар ще не було.