0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HP
- Код товару: 718009
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
5027 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
HP P27v G4 монітор IPS з діагоналлю 27", дозволом Full HD і кутами огляду 178° забезпечить реалістичні кольори, високу чіткість найдрібніших деталей і чудову якість при перегляді зображення екрану як прямо, так і зверху. Завдяки Безрамковий дизайну ви отримуєте не тільки збільшену область перегляду , але і можливість об'єднати два монітори для створення більшого зображення практично без кордонів.
Характеристики
| Виробник: | HP |
| VESA: | 100х100 мм |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х VGA, 1 х HDMI |
| Вага без упаковки: | 4.5 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Колір: | чорний |
| Контрастність динамічна: | 8 000 000:1 |
| Контрастність статична: | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм: | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність: | 1920 x 1080 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Споживана потужність в робочому режимі: | макс. 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Тип матриці: | IPS |
| Тип монітора: | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний |
| Час реакції матриці: | 5мс (GtG) |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
terrorist
Українська