0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HP
- Код товару: 718008
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Регульований по висоті монітор HP P27q зі стильним дизайном відрізняється високою роздільною здатністю Quad HD і сверхширокими кутами огляду. Цей тонкий монітор з вузькими рамками надає зручні можливості підключення за допомогою роз'ємів HDMI і VGA.
Більше екран, менше корпус
З цим регульованим по висоті тонким монітором HP залишиться більше місця на робочому столі, ніж ви припускали. Його привабливий дизайн з тонкими рамками прикрасить будь-яке робоче місце.
Чудова якість зображення
Насолоджуйтеся якісним зображенням на екрані IPS діагоналлю 27" з роздільною здатністю Quad HD і сверхширокими кутами огляду до 178°.
Прості можливості підключення
Швидко підключайте свої пристрої і додаткові монітори за допомогою роз'єму HDMI. Сумісність з пристроями попередніх поколінь забезпечує роз'єм VGA.
Зручний в роботі
Режим HP Low Blue Light забезпечує фільтрацію синього світла і змінює кольору монітора на більш теплі для більш комфортного перегляду. Налаштуйте нахил для оптимального огляду екрану.
Легкість у вирішенні будь-яких завдань
Налаштуйте монітор відповідно до своїх уподобань. Додаток HP Display Assistant дозволяє використовувати для роботи окремі області екрану і швидко змінювати їх розміри. Функція затемнення екрану монітора при його несанкціоноване відключення допомагає запобігти крадіжці.
| Виробник: | HP |
| VESA: | 100х100 мм |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х VGA, 1 х HDMI |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Колір: | чорний |
| Контрастність динамічна: | 10 000 000:1 |
| Контрастність статична: | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Особливості: | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу, регулювання по висоті |
| Роздільна здатність: | 2560 x 1440 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Споживана потужність в робочому режимі: | макс. 36 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Тип матриці: | IPS |
| Тип монітора: | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу |
| Час реакції матриці: | 5мс (GtG) |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
Відгуків про цей товар ще не було.