0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HP
- Код товару: 624451
- Гарантія: 36 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
8388 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Чітке зображення і чистий звук
На екрані Full HD IPS з діагоналлю 27" і високим роздільною здатністю 1920 x 1080 зручно переглядати документи і великі таблиці, одночасно працюючи з декількома додатками. За допомогою звукової панелі можна легко управляти стереозвуком прямо з екрану.
Виняткова краса
Новий стандарт стилю - ультратонкі рамки з трьох сторін забезпечують широкий огляд і практично непомітний перехід при використанні декількох моніторів. Завдяки куту огляду 178 ° зображення на екрані чітко видно практично з будь-якої точки кімнати.
Особливості:
- Виберіть оптимальне положення екрану для зручності огляду, використовуючи можливості регулювання кута нахилу, висоти в межах 100 мм і повороту на 90 °.
- Закріпіть свій HP Desktop Mini, HP Chromebox або деякі моделі тонких клієнтів безпосередньо на адней частини монітора.
- Режим HP Low Blue Light забезпечує фільтрацію синього світла і змінює кольору монітора на більш теплі для більш комфортного перегляду. Налаштуйте нахил для оптимального огляду екрану.
- Кріплення VESA 100 мм забезпечує гнучкі можливості для монтажу і дозволяє звільнити цінне робочий простір.
- Налаштуйте своє рішення, використовуючи аксесуари, створені спеціально для вашого монітора. Додайте стереозвук, встановивши звукову панель HP S101, яка легко кріпиться до нижньої частини монітора і не займає зайвого місця на робочому столі.
Характеристики
| Виробник: | HP |
| VESA: | 100х100 мм |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х VGA, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort |
| Вага без упаковки: | 5.12 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Колір: | чорний |
| Контрастність динамічна: | 8 000 000:1 |
| Контрастність статична: | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Підсвічування: | LED |
| Покриття: | матове |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу, регулювання по висоті |
| Роздільна здатність: | 1920 x 1080 |
| Розміри з підставкою: | 620.1 x 211.6 x 371.4 мм |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light |
| Тип матриці: | IPS |
| Тип монітора: | Для дому та офісу, Широкоформатний |
| Час реакції матриці: | 5мс (GtG) |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.