0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ASUS
- Код товару: 100232820
- Гарантія: 36 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 14.03.2025)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
TUF Gaming VG34VQL1B — це 34-дюймовий UWQHD (3440 x 1440) HDR 21:9 дисплей із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц. Розроблений для геймерів та інших, хто шукає захоплюючий геймплей, він пропонує серйозні характеристики. TUF Gaming VG34VQL1B також має ексклюзивну функцію Variable Overdrive, яка точно налаштовує рівні OD, завдяки чому рух виглядає більш узгодженим у ширшому діапазоні змінної частоти кадрів.
- 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор WQHD (3440x1440) 1500R із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу
- Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) забезпечує час відгуку 1 мс (MPRT), усуваючи ореоли та розриви для чіткого зображення в іграх.
- Технологія FreeSync Premium для усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів
- Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із професійною кольоровою гамою забезпечує контрастність і продуктивність кольору, що відповідає сертифікації DisplayHDR 400
- Підтримує як Adaptive-Sync із відеокартами NVIDIA GeForce, так і FreeSync із відеокартами AMD Radeon. Сумісність із відеокартами серії NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 та новішими відеокартами
- Вихід Full HD (1920 X 1080) при 120 Гц на PS5 і Xbox Series X/S
Ультраширока занурювальна кривизна
34-дюймова панель UWQHD (3440 X 1440) TUF Gaming VG34VQL1B забезпечує приголомшливе зображення з усіх кутів із кривизною 1500R, що гарантує, що кожна точка знаходиться на однаковій відстані від ваших очей. Це сприяє більшому комфорту перегляду — навіть під час тривалого використання — і дозволяє насолоджуватися широким кутом огляду з меншим спотворенням і зміною кольору під час ігор і перегляду фільмів.
Надшвидка частота оновлення 165 Гц
Вражаюча частота оновлення 165 Гц усуває затримку та розмиття руху, щоб дати вам перевагу в шутерах від першої особи, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Ця надвисока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями зображення та миттєво реагувати на те, що відображається на екрані.
Яскравіше зображення HDR
TUF Gaming VG34VQL1B оснащений технологією DisplayHDR™ 400, яка забезпечує більш плавний і тонкий контраст між найяскравішими та найтемнішими ділянками екрана. Він також забезпечує вражаючу пікову яскравість 400 ніт, що забезпечує яскравіші зображення.
Режим Multi−HDR
Два режими HDR дозволяють регулювати продуктивність HDR монітора на основі поточного сценарію перегляду.
Ергономічний дизайн
Завдяки ергономічній підставці TUF Gaming VG34VQL1B забезпечує регулювання нахилу, повороту та висоти, щоб ви могли легко знайти ідеальне положення для перегляду. Дисплей також сумісний зі стандартом VESA для настінного кріплення.
| Виробник: | ASUS |
| VESA: | 100х100 мм |
| Інтерфейси та підключення: | 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.1 |
| Вага без упаковки: | 9.01 кг |
| Вага з упаковкою: | 11.74 кг |
| Вбудовані колонки: | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області: | 333.7 мм |
| Діагональ дисплея: | 34" |
| Колір: | чорний |
| Контрастність статична: | 4000:1 |
| Крок між пікселами, мм: | 0.2325 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Особливості: | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування: | LED |
| Поворот монітора (Swivel): | -10° ~ +10° |
| Покриття: | матове |
| Регулювання за висотою, мм: | 130 |
| Регулювання нахилу: | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення: | поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті |
| Роздільна здатність: | 3440 x 1440 |
| Розміри без підставки: | 809 x 366 x 105 мм |
| Розміри з підставкою: | 809 x 546 x 274 мм |
| Співвідношення сторін: | 21:9 |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light, Extreme Low Motion Blur, Trace Free Technology, GameFast Input technology, Picture-In-Picture, Picture-By-Picture, Flicker-Free, Color Temperature Selection, Shadow Boost, HDR Mode |
| Технології синхронізації: | AMD FreeSync Premium |
| Тип матриці: | VA |
| Тип монітора: | Геймерський, З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу |
| Час реакції матриці: | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрану: | 165 Гц |
| Ширина видимої області: | 797.2 мм |
| Яскравість: | 550 кд/м2 |
Відгуків про цей товар ще не було.