0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ASUS
- Код товару: 218176
- Гарантія: 36 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Монітор ASUS Designo MX25AQ володіє тонким корпусом (мінімальна товщина моделі – 10 мм) і неймовірно вузькою рамкою навколо екрану (всього лише 1 мм).
Витвір мистецтва. Designo MX25AQ володіє простим, але в той же час елегантним дизайном, який відзначений престижною нагородою iF Award 2015. Додаткову красу і бездоганну стійкість даної моделі надає кругла підставка.
Висока роздільна здатність WQHD (2560x1440 пікселів) при діагоналі екрану в 25-дюймів дозволяє монітору Designo MX25AQ виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 25-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full HD.
Широкі кути огляду (178°). Designo MX25AQ здатний відображати 100% відтінків колірного простору sRGB і може похвалитися широкими кутами огляду (178°) та високий динамічною контрастністю (100 000 000:1). Все це забезпечує точну передачу кольору, необхідну для професійної роботи з зображеннями.
Вбудована аудіосистема. У моніторі Designo MX25AQ реалізована розроблена фахівцями ASUS і Bang & Olufsen ICEpower технологія SonicMaster, що представляє собою комплекс апаратних і програмних засобів поліпшення якості звуку. Завдяки аудіоконтролеру MobileSound 3 і двом вбудованим 3-ватним динамікам цей монітор перевершує свої аналоги з точки зору мультимедійної функціональності.
AudioWizard – гнучка настройка звучання. Для налаштування звучання служить функція ASUS AudioWizard, що пропонує вибрати один з чотирьох профілів аудіосистеми.
Мінімізація мерехтіння екрану. Для усунення мерехтіння екрану в моніторі Designo MX25AQ застосована технологія Flicker free. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TÜV Rheinland.
Фільтрація синього світла. У моніторі Designo MX25AQ реалізована функція фільтрації синього світла, яке може чинити шкідливий вплив на очі. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
| Виробник: | ASUS |
| VESA: | відсутній |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х 3.5мм Mini-Jack, 3 х HDMI, 1 х DisplayPort |
| Вага без упаковки: | 4.2 кг |
| Вага з упаковкою: | 8 кг |
| Вбудовані колонки: | так |
| Діагональ дисплея: | 25" |
| Колір: | сріблястий |
| Контрастність динамічна: | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична: | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм: | 0.216 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Особливості: | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність: | 2560 x 1440 |
| Розміри з підставкою: | 570.9 x 404.7 x 225.4 мм |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення: | Flicker Free, Low Blue Light |
| Тип матриці: | AH-IPS |
| Тип монітора: | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці: | 5мс |
| Частота оновлення екрану: | 75 Гц |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
Відгуків про цей товар ще не було.
terrorist
Українська