0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Samsung
- Код товару: 217572
- Гарантія: 60 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Пам'ять для комп'ютера DDR 1GB 400 MHz Samsung (SAMD7AUDR-50M48) допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також інші завдання.
Дані модулі пам'яті створені на базі покоління технології DDR, спроектовані таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR забезпечують високу швидкість, низький час затримки, високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання.
Виробник: | Samsung |
Буферизація: | unbuffered |
Кількість модулів у наборі: | 1 |
Напруга живлення: | 2.6 В |
Об'єм пам'яті: | 1 ГБ |
Охолодження: | немає |
Перевірка і корекція помилок (ECC): | ні |
Примітка: | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
Тип пам'яті: | DDR |
Частота пам'яті: | 400 МГц |
Відгуків про цей товар ще не було.