0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: EPSON
- Код товару: 100342395
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: В наявності
- Безготівковій розрахунок: Можливий
12916 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Зменшуйте витрати на друк на 90% із принтерами EcoTank без картриджів від Epson. Вбудовані резервуари для чорнил, що постачаються з контейнерами високої місткості, можна легко заправляти завдяки спеціально розробленим контейнерам. Це ідеальний принтер, який до того ж не потребує заміни картриджів, підтримує гнучкі функції під’єднання та має РК-екран, призначений для користувачів, які бажають отримати високоякісні роздруківки за неймовірно низької вартості друку кожної сторінки.
Характеристики
| Виробник: | EPSON |
| Інтерфейси: | USB, Wi-Fi |
| Вага: | 4 кг |
| Вбудоване СБПЧ: | є |
| Висота: | 179 мм |
| Глибина: | 347 мм |
| Кількість лотків для подачі: | 1 |
| Колір: | чорний |
| Місткість вихідного лотка: | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі: | 50 аркушів |
| Місячний обсяг друку: | 1000 стор |
| Максимальна кількість копій: | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi: | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання: | 15 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання: | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку: | A4 |
| Масштабування: | 25 - 400 % |
| Оптична роздільна здатність сканера: | 1200 х 2400 |
| Підтримка технологій прямого друку: | Apple AirPrint, Wi-Fi Direct, Mopria (Android), Epson Connect |
| Підтримувані ОС: | Windows 7, Windows Vista, Windows XP Professional, Windows Server 2008, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2016, Mac OS X 10.9.5, Windows Server 2008R2, Windows 11 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток): | A4, B5, A5, A6, DL, C6, 10 x 15 см, 13 x 18 см, B6, 9 x 13 см |
| Параметри дисплея: | 3.7 см |
| Призначення: | для малого офісу |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi: | 2400 x 1200 |
| Розмір області що сканується: | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування: | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого: | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж: | C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S34A, C13T00S14A |
| Технологія друку: | струменева |
| Тип дисплея: | кольоровий |
| Тип друку: | кольоровий |
| Тип МФУ: | струйний |
| Тип сканера: | планшетний |
| Фотодрук: | є |
| Час виходу першої копії: | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки: | 9 сек |
| Швидкість кольорового друку: | 15 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку: | 33 ст/хв |
| Ширина: | 375 мм |
| Щільність паперу: | 64 - 300 г/м² |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.