0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: SATURN
- Код товару: 100423461
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 31.03.2026)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
2419 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
• Таймер: 95 хв
• 6 автоматичних меню (ПОПКОРН, КАРТОПЛЯ, ПІЦА, ЗАМОРОЖЕНІ ОВОЧІ, НАПІЙ, ОБІДНЯ ТАРІЛКА)
• Швидкий початок
• Готування за допомогою мікрохвиль
• Розморожування за вагою
• Розморожування за часом
• Автоматичний розігрів
• Дверцята з кнопкою
• 11 Рівнів потужності
• Дисплей
• Двоетапне приготування: запрограмуйте різну потужність та різний час для одного приготування
• Сенсорне керування
Характеристики
| Виробник: | SATURN |
| Вага: | 9.6 кг |
| Висота: | 285 мм |
| Глибина: | 357 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 255 мм |
| Дисплей: | дисплей |
| Додатково: | піднос що обертається, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | білий |
| Об'єм: | 20 літрів |
| Оснащення: | поворотний стіл |
| Особливості: | автовідключення, блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Потужність НВЧ: | 700 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | емаль |
| Тип гриля: | відсутній |
| Тип керування: | сенсорний |
| Функції та спеціальні програми: | автоматичне меню, розморожування за часом, розморожування за вагою |
| Ширина: | 462 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.