0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: SATURN
- Код товару: 100423462
- Гарантія: 24 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності (з 08.11.2024)
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
2506 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
- Таймер: 35 хв
- Швидкий початок
- Готування за допомогою мікрохвиль
- Готування на грилі
- Розморожування за вагою
- Розморожування за часом
- Двері з кнопкою
- Аксесуари: решітка для гриля
Характеристики
| Виробник: | SATURN |
| Вага: | 11.3 кг |
| Висота: | 285 мм |
| Глибина: | 357 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 255 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | чорний |
| Об'єм: | 20 літрів |
| Оснащення: | решітка для гриля, поворотний стіл |
| Особливості: | автовідключення, блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Потужність комбі: | 1050 Вт |
| Потужність НВЧ: | 700 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | з грилем |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | емаль |
| Тип гриля: | ТЕН |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | авторозігрів, розморожування за часом, розморожування за вагою |
| Ширина: | 462 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.