0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Продано
- Виробник: MYSTERY
- Код товару: 613121
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
2204 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Мікрохвильова піч на сьогодні — це цілком звичний прилад, як праска або пральна машина. Mystery MMW-2008G приковує увагу приємним дизайном, а також сучасним сенсорним керуванням.
Одне натискання встановлює тривалість приготування на 30 секунд. Кожне наступне натискання збільшує час на 30 секунд.
Ви також можете використовувати цю кнопку для збільшення часу приготування в режимі "Мікрохвилі", "Гриль", "Комбі".
Характеристики
| Виробник: | MYSTERY |
| Вага: | 14.1 кг |
| Висота: | 281 мм |
| Глибина: | 398 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 270 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, звуковий сигнал, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | сріблястий |
| Об'єм: | 23 літрів |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Потужність НВЧ: | 900 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | з грилем |
| Тип відкриття дверцят: | ручка |
| Тип внутрішнього покриття: | емаль |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | розморожування за часом |
| Ширина: | 483 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.