0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Kaiser
- Код товару: 747568
- Гарантія: 0 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 14.05.2026)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
24819 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Мікрохвильовка KAISER EM 2520 — чудова модель, що ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Надійна, компактна та достатньо функціональна.
Характеристики
| Виробник: | Kaiser |
| Вага: | 20 кг |
| Висота: | 459 мм |
| Глибина: | 405 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 245 мм |
| Дисплей: | світлодіодний дисплей |
| Додатково: | піднос що обертається, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 25 літрів |
| Оснащення: | решітка для гриля, поворотний стіл |
| Особливості: | годинник |
| Потужність гриля: | 1300 Вт |
| Потужність конвекції: | 2300 Вт |
| Потужність НВЧ: | 900 Вт |
| Спосіб установки: | вбудована |
| Тип: | з грилем і конвекцією |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | нержавіюча сталь |
| Тип гриля: | кварцовий |
| Тип керування: | електронний |
| Функції та спеціальні програми: | розморожування, автоприготування, гриль, відкладений старт |
| Ширина: | 595 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.