0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 100294257
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 19.05.2026)
- Безготівковій розрахунок: Можливий
6415 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Мікрохвильова піч серії 600 з інверторною технологією гарантує швидке приготування, розігрівання й розморожування завдяки точному контролю потужності. Вона допомагає заощаджувати енергію й уникати нерівномірного нагрівання чи перегрівання в окремих місцях. SteamPot для швидкого приготування корисних страв. Швидко готуйте смачні гарніри за допомогою зручної функції SteamPot в цій мікрохвильовій печі. Використовуйте альтернативний метод готування на парі й насолоджуйтеся смачними стравами. Функція «Гриль» гарантує бездоганний смак і текстуру
Функція «Гриль» дає змогу відтворювати смак і текстуру страв на грилі зі швидкістю і зручністю мікрохвильової печі.
Характеристики
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Вага: | 12.5 кг |
| Висота: | 280 мм |
| Глибина: | 348 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 288 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | чорний |
| Об'єм: | 25 л |
| Оснащення: | решітка для гриля |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Потужність НВЧ: | 900 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | з грилем |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | нержавіюча сталь |
| Тип гриля: | кварцовий |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | режим мікрохвилі + гриль, гриль, steampot |
| Ширина: | 469 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.