0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 100313549
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Під замовлення (на 16.05.2026)
- Безготівковій розрахунок: Уточнюйте
4463 грн.
Оплата
Післяплата або передоплата
Доставка
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Від хрусткої скоринки лазаньї до смачного крем-брюле — 300 Grill Function Microwave відтворює текстури та смаки повільного готування в духовій шафі зі швидкістю й ефективністю мікрохвильової печі. Розігрівайте залишки їжі. Гармонійний дизайн для стильної кухні. Оцініть чітку і просту естетику цієї мікрохвильової печі, що ідеально вписується в дизайн кухні. Універсальна функція комбінованого приготування. Функція комбінованого приготування дає змогу довільно поєднувати функції мікрохвильової печі (розморожування, приготування на парі чи гриль).
Характеристики
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Висота: | 262 мм |
| Глибина: | 345 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 270 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, звуковий сигнал, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Об'єм: | 20 літрів |
| Оснащення: | поворотний стіл |
| Особливості: | решітка для гриля |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | з грилем |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | пофарбована сталь |
| Тип гриля: | кварцовий |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | режим мікрохвилі + гриль, гриль |
| Ширина: | 442 мм |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.