0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 596921
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Альтернативне рішення для швидкого приготування їжі
Брак часу, спричинений напруженим ритмом Вашого життя, не означає необхідність іти на компроміс із якістю Ваших страв. Ця мікрохвильова піч являє собою альтернативне рішення, що дає змогу швидко та просто приготувати їжу в тих випадках, коли використовувати традиційні способи приготування не є можливим.
Керування простим поворотом ручки
Конструкція цієї мікрохвильової печі забезпечує максимальну простоту керування нею. За допомогою зручних поворотних ручок можна легко змінювати параметри для того, щоб приготовані страви ідеально відповідали вашим смакам.
Розморожування без зусиль
Підготовка продуктів до приготування часто займає стільки ж часу, скільки саме приготування. Спеціальна й добре зрозуміла функція розморожування, яку має ця мікрохвильова піч, допоможе Вам завжди бути готовими до початку приготування.
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Вага: | 10.5 кг |
| Висота: | 287 мм |
| Глибина: | 422 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 270 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, звуковий сигнал, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | бежевий |
| Об'єм: | 18.5 літрів |
| Особливості: | освітлення галогенне |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття: | емаль |
| Тип гриля: | відсутній |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | розморожування |
| Ширина: | 485 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.