0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: ELECTROLUX
- Код товару: 325748
- Гарантія: 12 міс.
- Наявність на складі: Немає в наявності
- Безготівковій розрахунок: Не можливий
Післяплата або передоплата
Відправимо Новою поштою до будь-якої точки України
Повернення товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Мікрохвильова піч ELECTROLUX EMM20000OC
На таку мікрохвильову піч, як Electrolux EMM20000OC, не можна не звернути увагу, адже вона виконана в елегантному дизайні і має просту в експлуатації і надійну в роботі вбудовану конструкцію.
Electrolux EMM20000OC дозволить працювати з 20 л камерою. У ній встановлено механічне управління з поворотними ручками, використовуючи яке ви зможете вибирати один з 5 режимів потужності СВЧ, при цьому максимальне значення може досягати позначки Потужність 700 Вт.
Крім цього, таку мікрохвильову піч можна використовувати не тільки для розігріву або приготування їжі, але і для розморожування продуктів, адже для цього в ній встановлена спеціальна функція автоматичного розморожування. Підтримувати в чистоті Electrolux EMM20000OC допоможе емалеве покриття внутрішньої поверхні камери, яке невимогливе в догляді.
Особливості: окремо стоїть мікрохвильова піч. Механізм відкриття дверей: ручкою. Режими роботи: мікрохвилі. Потужність: 700 Вт, кількість рівнів потужності - 5. Поворотна ручка вибору потужності.
СВЧ-печі, як ми вже говорили на початку теми, бувають - побутові і виробничі. Побутові мікрохвильовки можуть бути виконані як в окремій конструкції, так і у вигляді вбудованої техніки.
Побутові ж печі діляться на:
- Соло. Звичайна мікрохвильова піч, яка виконує тільки функцію розморожування або розігріву їжі. Додаткових функцій не має;
- СВЧ з грилем. Мікрохвильова піч, яка крім розморожування і підігріву їжі, має також вбудований тен (як додатковий нагрівальний елемент) і крутив, за допомогою якого можна приготувати, наприклад - курку-гриль;
- СВЧ з конвекцією. Ця мікрохвильова піч має функцію обдування продукту приготування гарячих потоком повітря, рівномірно розподіляється по всій поверхні продукту, що дає ефект приготування їжі як в духовці. Завдяки конвекції, продукти краще пропікаються і прожарюються. У такій СВЧ-печі можна запікати курку, тушкувати м'ясо, пекти пироги і т. Д.
- Мультифункціональні СВЧ. Найдорожчі СВЧ з побутових мікрохвильових печей, які крім стандартних функцій, мають і додаткові - гриль, конвекцію, пароварку, і ще безліч додаткових режимів і інших технічних рішень приготування їжі.
| Виробник: | ELECTROLUX |
| Вага: | 18 кг |
| Висота: | 262 мм |
| Глибина: | 358 мм |
| Діаметр поворотного піддону: | 255 мм |
| Додатково: | піднос що обертається, підсвічування камери, таймер |
| Колір: | шампань |
| Об'єм: | 20 літрів |
| Потужність НВЧ: | 700 Вт |
| Спосіб установки: | окремостояча |
| Тип: | звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят: | ручка |
| Тип внутрішнього покриття: | емаль |
| Тип керування: | механічний |
| Функції та спеціальні програми: | розморожування |
| Ширина: | 452 мм |
Відгуків про цей товар ще не було.